Balibazoo Piłka czerwono-szara 80304 - Opis produktu

Piłka czerwono-szara z serii zabawek sensorycznych została zaprojektowana z myślą o maluchach w taki sposób, aby w wyjątkowo skuteczny sposób wspierać ich rozwój od najwcześniejszego etapu. Wykonana została z miękkich materiałów o zróżnicowanych fakturach, aby rozwinąć poprzez dotyk zdolności poznawcze oraz w kolorach skutecznie stymulujących zmysł wzroku już od dnia narodzin. Zabawka składa się z większej piłki i mniejszego, pluszowego piszczka. Dodatkowo w dużej piłeczce kryje się grzechotka, dzięki czemu wydaje ona wesoły dźwięk przy potrząsaniu lub rzucaniu. Zabawki są połączone tasiemką, dzięki czemu można je zawiesić lub zawiązać w wybranym miejscu.
Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna.
 
Funkcje zabawki:
- dwukolorowa pluszowa piłka z połączona z małym pluszowym kółkiem,
- zachęć dziecko do odkrycia niespodzianek w postaci grzechotki i piszczka,
- materiały o zróżnicowanej fakturze, ciekawe wzory i intensywne kolory,
- pomysłowe połaczenie 2 zabawek pozwla na zawieszenie zabawki w wózku, foteliku lub łóżeczku. 
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia. 
Średnica dużej piłki: ok. 12cm
Numer katalogowy: DD80304
Zabawki - Numer handlowy: 88241/1

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Piłka czerwono-szara 80304?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Piłka czerwono-szara 80304 możesz kupić za 17.00 zł. Cena Balibazoo Piłka czerwono-szara 80304 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 17.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Piłka czerwono-szara 80304?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Piłka czerwono-szara 80304 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Piłka czerwono-szara 80304 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Piłka czerwono-szara 80304?
Piłka czerwono-szara z kolekcji zabawek sensorycznych składa się z większej piłki i mniejszego piszczka. W piłeczce kryje się grzechotka, dzięki czemu wydaje ona wesoły dźwięk przy potrząsaniu lub rzucaniu. Zabawki są połączone tasiemką, dzięki czemu można je zawiesić lub zawiązać w wybranym miejscu.
Zabawki - Numer handlowy: 88241/1Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator