Balibazoo Króliczek Szary 81971 - Opis produktu

Hej, bobasku! Przytul mocno króliczka, zabierz go na drzemkę i zaproś do wspólnej zabawy! Urocza przytulanka posiada parę długich uszu z kolorowym środkiem i bajecznie milusie futerko, które aż chce się pogłaskać. Zabawka nie tylko rozweseli malucha, ale też pięknie ozdobi każdy dziecięcy pokoik. Produkt przeznaczony jest dla dzieci od dnia narodzin.
 
Cechy produktu:
  • miękki plusz;
  • idealny do przytulania;
  • długie uszy z kontrastującym materiałem po wewnętrznej stronie;
  • wiek: 0+.
 
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Numer katalogowy: 81971
Zabawki - Numer handlowy: 88267/02

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Króliczek Szary 81971?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Króliczek Szary 81971 możesz kupić za 35.00 zł. Cena Balibazoo Króliczek Szary 81971 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 35.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Króliczek Szary 81971?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Króliczek Szary 81971 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Króliczek Szary 81971 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Króliczek Szary 81971?
Przytul mocno króliczka, zabierz go na drzemkę i zaproś do wspólnej zabawy! Urocza przytulanka posiada parę długich uszu z kolorowym środkiem i bajecznie milusie futerko, które aż chce się pogłaskać.
Zabawki - Numer handlowy: 88267/02Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator