Balibazoo Zawieszka hipcio Hipolit 81131 - Opis produktu

Zawieszka hipcio Hipolit to szeroko uśmiechnięty przyjaciel, który ukrywa w sobie wiele atrakcji. Wykonany jest z kolorowych materiałów, różniących się fakturą, dzięki czemu stymuluje zmysł wzroku i dotyku malucha. Ukryty w hipciowym brzuchu dzwoneczek wydaje wesoły dźwięk przy potrząsaniu zabawką. Hipopotam ma doczepione gryzaczki z wypustkami elastyczne i twarde, które przyniosą ulgę podczas ząbkowania. Zawieszona na szyi hipcia bandana jest również elastycznym gryzakiem. Praktyczny uchwyt zawieszki pozwoli przyczepić ją w dowolnym miejscu, aby móc się nią zawsze cieszyć.

Funkcje zabawki:
- przy potrząsaniu słychać delikatny dźwięk grzechotki-dzwoneczka,
- 4 gryzaki (miękkie: trójkąt i kwiatek i twarde: kwadrat i kółko)
- elastyczna bandana z wypustkami,
grzechotka z koralikami,
- posiada szeleszczące elementy, kolorowe metki oraz różne materiały stymulujące zmysł dotyku i słuchu,
uchwyt do zawieszenia,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.

Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość zabawki: ok. 29cm
Numer katalogowy: 81131
Zabawki - Numer handlowy: 88265/05

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator