Balibazoo Zawieszka hipcio Hipolit 81131 - Opis produktu

Zawieszka hipcio Hipolit to szeroko uśmiechnięty przyjaciel, który ukrywa w sobie wiele atrakcji. Wykonany jest z kolorowych materiałów, różniących się fakturą, dzięki czemu stymuluje zmysł wzroku i dotyku malucha. Ukryty w hipciowym brzuchu dzwoneczek wydaje wesoły dźwięk przy potrząsaniu zabawką. Hipopotam ma doczepione gryzaczki z wypustkami elastyczne i twarde, które przyniosą ulgę podczas ząbkowania. Zawieszona na szyi hipcia bandana jest również elastycznym gryzakiem. Praktyczny uchwyt zawieszki pozwoli przyczepić ją w dowolnym miejscu, aby móc się nią zawsze cieszyć.

Funkcje zabawki:
- przy potrząsaniu słychać delikatny dźwięk grzechotki-dzwoneczka,
- 4 gryzaki (miękkie: trójkąt i kwiatek i twarde: kwadrat i kółko)
- elastyczna bandana z wypustkami,
grzechotka z koralikami,
- posiada szeleszczące elementy, kolorowe metki oraz różne materiały stymulujące zmysł dotyku i słuchu,
uchwyt do zawieszenia,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.

Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość zabawki: ok. 29cm
Numer katalogowy: 81131
Zabawki - Numer handlowy: 88265/05

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Zawieszka hipcio Hipolit 81131?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Zawieszka hipcio Hipolit 81131 możesz kupić za 40.99 zł. Cena Balibazoo Zawieszka hipcio Hipolit 81131 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 40.99 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Zawieszka hipcio Hipolit 81131?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Zawieszka hipcio Hipolit 81131 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Zawieszka hipcio Hipolit 81131 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Zawieszka hipcio Hipolit 81131?
Hipolit to wesoły hipcio wykonany z materiałów o różnych strukturach. Ma ukryty w brzuszku dzwoneczek, doczepione twarde i miękkie gryzaki oraz szeleszczące uszy, dzięki czemu stymuluje zmysł wzroku, słuchu i dotyku. Wygodna przypinka pozwala na jego zawieszenie w domu, czy na spacerze.
Zabawki - Numer handlowy: 88265/05Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator