Świat zwierząt - Farma DD42530 OU - Opis produktu

Ta kolorowa farma z serii Świat zwierząt kryje wiele niespodzianek. Zwierzaki mogą się w niej chować, jeździć na karuzeli, korzystać z ręcznej windy, a nawet bawić się na rozkładanej zjeżdżalni! Dołączone do zabawki krówka i konik potrafią same jeździć, dzięki ukrytym na spodzie kółkom. Wystarczy je pchnąć paluszkiem, aby wesoło pomknęły do przodu. W zestawie ramka z podobizną uśmiechniętej świnki do zamocowania przy zjeżdżalni.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia.
Wymiary opakowania: 21x34x13cm
Numer katalogowy: DD42530
Zabawki - Numer handlowy: 88096

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Świat zwierząt - Farma DD42530 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Świat zwierząt - Farma DD42530 OU możesz kupić za 29.00 zł. Cena Świat zwierząt - Farma DD42530 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 29.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Świat zwierząt - Farma DD42530 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Świat zwierząt - Farma DD42530 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Świat zwierząt - Farma DD42530 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Świat zwierząt - Farma DD42530 OU?
Ta kolorowa farma z serii Świat zwierząt to prawdziwy raj dla każdego! Zwierzaki mogą się w niej chować, jeździć na karuzeli, korzystać z ręcznej windy, a nawet bawić się na rozkładanej zjeżdżalni! Dołączone do zabawki krówka i konik potrafią same jeździć.
Zabawki - Numer handlowy: 88096Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator