Balibazoo zawieszka pies Beniamin 81995 - Opis produktu

 
Piesek zadba o to, żeby żaden bobas się przy nim nie nudził. Ta urocza zawieszka wyposażona została w gryzaczek, który przyniesie ulgę obolałym dziąsłom ząbkującego bobasa. Zabawkę zdobi także grzechocząca obręcz z kolorowymi kuleczkami. Praktyczny uchwyt do mocowania zabawki, pozwoli przymocować ją w dowolnym miejscu, aby wszędzie mogła towarzyszyć maluchowi. Produkt przeznaczony jest dla dzieci od dnia narodzin.
 
Cechy produktu:
  • grzechotka;
  • gryzak;
  • praktyczna zawieszka do przymocowania w wybranych miejscu;
  • wiek: 0m+

Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Numer katalogowy: 81995
Zabawki - Numer handlowy: 88275

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo zawieszka pies Beniamin 81995?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo zawieszka pies Beniamin 81995 możesz kupić za 36.60 zł. Cena Balibazoo zawieszka pies Beniamin 81995 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 36.60 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo zawieszka pies Beniamin 81995?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo zawieszka pies Beniamin 81995 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo zawieszka pies Beniamin 81995 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo zawieszka pies Beniamin 81995?
Piesek zadba o to, żeby żaden bobas się przy nim nie nudził. Ta urocza zawieszka wyposażona została w gryzaczek, który przyniesie ulgę obolałym dziąsłom ząbkującego bobasa.
Zabawki - Numer handlowy: 88275



Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator