Sorter Domek psa Patryka KA10460 - Opis produktu

Sorter Domek psa Patryka to wielofunkcyjna zabawka rozwijająca wszystkie podstawowe zmysły dziecka, ucząca kojarzenia kształtów, kolorów oraz sortowania.
Domek ma miękkie ściany z otworami w różnych kształtach do których pasują klocki duże, miękkie z materiału. Dach domku posiada otwory w kształcie: trójkąta, gwiazdki, koła i kwadratu do których pasują klocki mniejsze z tworzywa. Znajduje się na nim duża rączka za którą dziecko może łatwo chwycić by przenieść zabawkę. Miękka klapka na której znajduje się postać Psa Patricka od wewnętrznej strony posiada bezpieczne lustereczko, które sprawi wiele radości maluchowi podczas oglądania buzi. Zabawka posiada również piszczące, grzechoczące i szeleszczące elementy.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- rozpoznawania kolorów,
- zręczności i manipulacji,
- sprawności manualnej,
- koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- poznawania związków przyczynowo-skutkowych,
- logicznego myślenia,
- dopasowywania,
- dotykania i chwytania.


K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki: 21,5x21x20,5cm.
Produkt dla dzieci od 12 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KA10460

Zabawki - Numer handlowy: 46055

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Sorter Domek psa Patryka KA10460?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Sorter Domek psa Patryka KA10460 możesz kupić za 98.00 zł. Cena Sorter Domek psa Patryka KA10460 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 98.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Sorter Domek psa Patryka KA10460?
Najniższy koszt przesyłki dla Sorter Domek psa Patryka KA10460 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Sorter Domek psa Patryka KA10460 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Sorter Domek psa Patryka KA10460?
Sorter Domek psa Patryka to wielofunkcyjna zabawka ucząca kojarzenia kształtów, kolorów oraz sortowania. Domek ma miękkie ściany z otworami w różnych kształtach do których pasują klocki duże, miękkie z materiału. Dach domku posiada otwory w kształcie: trójkąta, gwiazdki, koła i kwadratu do których pasują klocki mniejsze z tworzywa. Zabawka posiada również bezpieczne lustereczko, piszczące, grzechoczące i szeleszczące elementy.
Zabawki - Numer handlowy: 46055Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator