Piramidka Rock&Roll S-80107 - Opis produktu

Piramidka Rock&Roll sprawi, że Twoje dziecko będzie układać kółeczka, zdejmować i przekładać bez końca. To jedna z podstawowych zabawek pomagających w rozwoju umiejętności sortowania od najmniejszego do największego przedmiotu i odwrotnie, a także umiejętności logicznego i matematycznego myślenia, a w szczególności ciągów wzorów i powtarzania.
Umieszczając największą obręcz na samej górze spowodujesz, że piramidka, postawiona pionowo, będzie się kręcić i można obserwować jej ruch. Uwypuklone dno podstawy powoduje, że zabawka będzie się zabawnie obracać. Na górze piramidki znajduje się plastikowa, przeźroczysta kula z koralikami - grzechotka.
Zakładając największe koło z brzegu można położyć piramidkę i turlać ją po podłodze, co zachęci dziecko do raczkowania. Pozostałe obręcze są w różnych wielkościach i kształtach, mają zróżnicowane struktury powierzchni i mają zdecydowane kolory stymulujące wzrok dziecka.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Wymiary zabawki ok.: 13x22x13cm
Nr katalogowy: S-80107

Zabawki - Numer handlowy: 63094

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator