GiliGums Gryzak owca 58381 - Opis produktu

Gryzak owca to uniwersalna zabawka w klasycznym okrągłym kształcie ułatwiającym dziecku chwytanie i trzymanie. Jest dopasowana do małych rączek i buzi. Ma zróżnicowane struktury powierzchni i zaokrąglone wypukłości, których zadaniem jest przyniesienie ulgi ząbkującemu maluszkowi. Gryzaczek można schłodzić dzięki czemu uzyskamy dodatkowo efekt zimnego kompresu na zbolałe dziąsła. Ten elastyczny gryzak jest wykonany z wysokiej jakości silikonu spożywczego, bez BPA. Dzięki temu łatwo utrzymać go w higienie.
 
Funkcje zabawki:
- bezpieczny gryzak wykonany z najwyższej jakości silikonu,
- posiada kojące i delikatne tekstury zapewniające ulgę podczas ząbkowania - można go chłodzić,
- lekki i dopasowany wielkością do małej buzi dzięki czemu wyjątkowo dobrze przynosi ulgę zbolałym dziąsłom od pierwszych miesięcy życia,
- wygodny do trzymania,
- łatwy do utrzymania w czystości.
 
Seria zabawek GiliGums to wysokiej jakości produkty silikonowe dla niemowląt. Charakteryzują się wyjątkowo miękkim silikonem premium oraz specjalnym designem ułatwiającym chwytanie i możliwość łatwego żucia przez maluchy. GiliGums pomoże Twojemu dziecku przejść przez okres ząbkowania pomagając w trudnych chwilach i uśmierzając ból. Użyte do ich wytworzenia materiały są najwyższej jakości, bezpieczne - nie zawierają BPA ani ftalanów. Oryginalna forma projektowanych zabawek, jest nie tylko użyteczna i komfortowa, ale zapewnia bogaty wybór kolorystyczny oraz wyjątkową miękkość. Dodatkowo gryzaki mogą mieć również funkcje grzechotek. Gryzaki i szczoteczki są elastyczne i trwałe, dzięki czemu można je dowolnie wyginać bez obawy o odkształcenia. Ponadto różnorodna struktura i rozmiar pozwala na swobodne chwytanie i pobudzanie wszystkich zmysłów dziecka, ze szczególnym uwzględnieniem dotyku i wzroku. Zabawki zostały specjalnie wykonane, aby pasowały do dłoni dziecka, co ułatwia ich utrzymanie, a jednocześnie pomaga rozwinąć zdolności sensoryczne i poprawić koordynację oko-ręka-usta. Co najważniejsze gryzaki silikonowe wyprodukowane zostały zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi normami, dając gwarancję iż ich kształt uniemożliwia zadławienie. Zabawki silikonowe GiliGums to również wygoda i praktyczne aspekty dla rodziców. Łatwo dbać o ich higienę oraz można je schłodzić sprawiając, że dodamy do zwykłego użytkowania chłodnego ukojenia dla drażliwych dziąseł dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia. 
Wielkość zabawki: ok. 8,8x7,5cm 
Numer katalogowy: GG58381
Zabawki - Numer handlowy: 00508

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator