Balibazoo Piesek Tulimy Niebieski 28cm 81993 - Opis produktu

Jest piękny, pluszowy i uwielbia być przytulany! Wesoły piesek posiada długie uszka, luźno opadające łapki i mięciutkie, stworzone do tulenia, futerko. Zwierzak może towarzyszyć maluchowi podczas każdej aktywności, zabawy, a także w trakcie drzemki. Przytulanka dostępna jest również w innych kolorach, poznaj wszystkich pluszowych przyjaciół z serii Tulimy! Produkt przeznaczony jest dla dzieci od dnia narodzin.
 
Cechy produktu:
  • miękki plusz;
  • idealny do przytulania;
  • dostępny w kilku kolorach do wyboru (każdy kolor sprzedawany oddzielnie);
  • wiek: 0+.

Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Numer katalogowy: 81993
Zabawki - Numer handlowy: 88274/03

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Piesek Tulimy Niebieski 28cm 81993?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Piesek Tulimy Niebieski 28cm 81993 możesz kupić za 24.99 zł. Cena Balibazoo Piesek Tulimy Niebieski 28cm 81993 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 24.99 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Piesek Tulimy Niebieski 28cm 81993?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Piesek Tulimy Niebieski 28cm 81993 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Piesek Tulimy Niebieski 28cm 81993 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Piesek Tulimy Niebieski 28cm 81993?
Jest piękny, pluszowy i uwielbia być przytulany! Wesoły piesek posiada długie uszka, luźno opadające łapki i mięciutkie, stworzone do tulenia, futerko. Zwierzak może towarzyszyć maluchowi podczas każdej aktywności, zabawy, a także w trakcie drzemki.
Zabawki - Numer handlowy: 88274/03Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator