Jolly Baby Książeczka ocean sensory 80546 - Opis produktu

Cudowna książeczka ocean sensory wykonana z wysokiej jakości materiałów o różnych strukturach. Kontrastujące kolory: biały, czarny i czerwony, różne powierzchnie, hafty, satynowe metki i atrakcje do odkrycia stymulują zmysły i zachęcają do zabawy. Książeczka ma 10 stron, z czego 2 kartki okładek są szeleszczące, morskie zwierzątka są podpisane w 2 językach: polskim i angielskim. Dodatkowym atutem jest bezpieczne lusterko do samopoznania. Posada równiesz uchwyt zapinany na rzep ułatwiający przymocowanie książeczki w wybranym miejscu. Opakowana w eleganckie pudełeczko - idealna na upominek.

Funkcje zabawki:
- miękka, materiałowa sensoryczna książeczka zachęcająca do aktywności i odkrywania świata,
- kontrastujące kolory,
- książeczka w języku polskim i angielskim,
10-stronna,
- ma bezpieczne lusterko do samopoznania siebie,
- posiada szeleszczące elementy,
- satynowe metki,
zapięcie na rzep,
- ma uchwyt zapinan na rzep ułatwiający noszenie w rączce lub zawieszenie w wybranym miejscu: do wózka, łóżeczk,a nosidełka czy maty,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Wielkość opakowania: ok. 17x5x17cm
Numer katalogowy: 80546
Zabawki - Numer handlowy: 17030/1

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Jolly Baby Książeczka ocean sensory 80546?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Jolly Baby Książeczka ocean sensory 80546 możesz kupić za 39.00 zł. Cena Jolly Baby Książeczka ocean sensory 80546 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 39.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Jolly Baby Książeczka ocean sensory 80546?
Najniższy koszt przesyłki dla Jolly Baby Książeczka ocean sensory 80546 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Jolly Baby Książeczka ocean sensory 80546 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Jolly Baby Książeczka ocean sensory 80546?
Książeczka ocean sensory wspiera rozwój malucha poprzez stymulację wszystkich zmysłów. Zachęca do zabawy poprzez ciekawe struktury, kontrastujące barwy i czytelne grafiki podpisane w 2 językach. Posiada uchwyt do zawieszenia.
Zabawki - Numer handlowy: 17030/1Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator