GiliGums Gryzak pierścień słoń niebieski silikon drewno 19014 - Opis produktu

Wysokiej jakości gryzak GilliGums z elementami z drewna. Gryzak pierścień słoń niebieski silikon drewno jest przeznaczony dla dzieci od dnia narodzin. Piękny kształt, dopracowane szczegóły struktur silikonowych, delikatne kolory, naturalne drewniane elementy oraz piękne opakowanie sprawiają, że gryzak wygląda niezwykle atrakcyjnie. Dopasowanie do małych rączek, wzornictwo oparte na sugestiach rodziców i przetestowanie już dla najmłodszych niemowląt to czynniki dzięki, którym gryzaki z tej serii są bezpieczne i chętnie wybierane przez Klientów. Kształt pozwala na łatwe trzymanie, gryzienie i żucie, a strukturalne, miękkie, wielowarstwowe wypustki delikatnie pobudzają i koją podczas bolesnego ząbkowania. Ciekawie zaprojektowany, z wieloma szczegółami stymuluje wzrok i zachęca do poznania przez dotyk. Elastyczne części gryzaka zostały wyprodukowane z wysokiej jakości spożywczego silikonu nie zawierającego BPA, ani ftalanów, a gładki bukowy element pozwala na zapoznanie dziecka z naturalnymi twardościami drewna i różnicując doznania dotykowe.

Funkcje zabawki:
elastyczny gryzak z elementami z drewna,
- silikonowe części (niebieski słonik i większe kółeczko) posiadają wypustki łagodzące ból podczas wyrzynania się ząbków,
- dopasowany do małych rączek,
- wygodny w trzymaniu podczas żucia i gryzienia,
- wykonany z bezpiecznego spożywczego silikonu wysokiej jakości,
- zapakowany w ładne pudełeczko prezentowe.
 
Seria zabawek GiliGums to wysokiej jakości produkty silikonowe dla niemowląt. Charakteryzują się wyjątkowo miękkim silikonem premium oraz specjalnym designem ułatwiającym chwytanie i możliwość łatwego żucia przez maluchy. GiliGums pomoże Twojemu dziecku przejść przez okres ząbkowania pomagając w trudnych chwilach i uśmierzając ból. Użyte do ich wytworzenia materiały są najwyższej jakości, bezpieczne - nie zawierają BPA ani ftalanów. Oryginalna forma projektowanych zabawek, jest nie tylko użyteczna i komfortowa, ale zapewnia bogaty wybór kolorystyczny oraz wyjątkową miękkość. Dodatkowo gryzaki mogą mieć również funkcje grzechotek. Gryzaki i szczoteczki są elastyczne i trwałe, dzięki czemu można je dowolnie wyginać bez obawy o odkształcenia. Ponadto różnorodna struktura i rozmiar pozwala na swobodne chwytanie i pobudzanie wszystkich zmysłów dziecka, ze szczególnym uwzględnieniem dotyku i wzroku. Zabawki zostały specjalnie wykonane, aby pasowały do dłoni dziecka, co ułatwia ich utrzymanie, a jednocześnie pomaga rozwinąć zdolności sensoryczne i poprawić koordynację oko-ręka-usta. Co najważniejsze gryzaki silikonowe wyprodukowane zostały zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi normami, dając gwarancję iż ich kształt uniemożliwia zadławienie. Zabawki silikonowe GiliGums to również wygoda i praktyczne aspekty dla rodziców. Łatwo dbać o ich higienę oraz można je schłodzić sprawiając, że dodamy do zwykłego użytkowania chłodnego ukojenia dla drażliwych dziąseł dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin. 
Wielkość zabawki: ok. 8x9cm 
Wielkość opakowania:13x5,5x12cm
Numer katalogowy: GG19014
Zabawki - Numer handlowy: 00513/03

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje GiliGums Gryzak pierścień słoń niebieski silikon drewno 19014?
Aktualnie w najniższej cenie produkt GiliGums Gryzak pierścień słoń niebieski silikon drewno 19014 możesz kupić za 23.99 zł. Cena GiliGums Gryzak pierścień słoń niebieski silikon drewno 19014 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 23.99 zł.

Ile kosztuje przesyłka GiliGums Gryzak pierścień słoń niebieski silikon drewno 19014?
Najniższy koszt przesyłki dla GiliGums Gryzak pierścień słoń niebieski silikon drewno 19014 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt GiliGums Gryzak pierścień słoń niebieski silikon drewno 19014 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać GiliGums Gryzak pierścień słoń niebieski silikon drewno 19014?
Wysokiej jakości GilliGums gryzak pierścień słoń niebieski z elementami z drewna ma piękny kształt, dopracowane szczegóły struktur silikonowych, delikatne kolory, naturalne drewniane elementy oraz piękne opakowanie. Ma odpowiednią wielkość, jest lekki i bezpieczny dla najmłodszych.
Zabawki - Numer handlowy: 00513/03Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator