Gryzak biedronka S-80018 - Opis produktu

Daj swojemu dziecku gryzak - biedronkę i pozwól mu na dokładne zbadanie go buzią. Usta dziecka są dużo bardziej wrażliwe od dłoni, dlatego często to nimi, a nie rączkami poznaje świat. Będzie ono w stanie rozpoznać różnorodną fakturę gryzaczka, a chłód wody przyniesie ulgę w czasie ząbkowania.
Zdecydowane, kontrastujące kolory pomogą w skupieniu uwagi dziecka.
Chłodzić tylko w domowych lodówkach. Nie należy schładzać w zamrażalniku. Zamrażanie gryzaka może doprowadzić do jego pęknięcia, a krawędzie mogą stać się twarde i ostre.
W komplecie znajdują się 2 biedronki.

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość biedronki: średnica ok. 7,5cm
Produkt dla dzieci od 3 miesiąca życia.
Nr katalogowy: S-80018

Zabawki - Numer handlowy: 63044

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gryzak biedronka S-80018?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gryzak biedronka S-80018 możesz kupić za 11.50 zł. Cena Gryzak biedronka S-80018 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 11.50 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gryzak biedronka S-80018?
Najniższy koszt przesyłki dla Gryzak biedronka S-80018 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gryzak biedronka S-80018 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gryzak biedronka S-80018?
Daj swojemu dziecku gryzak - biedronkę i pozwól mu na dokładne zbadanie go buzią. Usta dziecka są dużo bardziej wrażliwe od dłoni, dlatego często to nimi, a nie rączkami poznaje świat.
Zabawki - Numer handlowy: 63044Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator