Mój mały świat magnesów Farma - Opis produktu

Mój mały świat magnesów Farma to zestaw trójwymiarowych magnesów tematycznych ilustrujących życie na farmie. Układaj magnetyczne puzzle na specjalnej tablicy lub na dowolnej metalowej powierzchni np. na lodówce. Znakomite ilustracje i zrozumiałe dla dzieci obrazki zachęcają do zabawy i opowiadania rozwijając w ten sposób zasób słów i wyobraźnię. Gra z magnesami rozwija także małą motorykę rąk, myślenie twórcze oraz rozszerza pojęcie o otaczającym go świecie. Grubsze magnesy są łatwe do uchwycenia i przesuwania z miejsca na miejsce przez małe rączki. W zestawie znajduje się 31 magnesów.
Dostępne komplety z magnesami tej marki obejmują wszystkie tematy, których powinno nauczyć się dziecko: warzywa, owoce, transport, zwierzęta. Bawiąc się figurkami magnetycznymi dziecko łatwo uczy się nowych pojęć, a także wesoło i twórczo spędza czas.

Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Grubość magnetycznych pianek: 4mm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat.

Nr katalogowy: RK2101-05

Zabawki - Numer handlowy: 90007/1

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Mój mały świat magnesów Farma?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Mój mały świat magnesów Farma możesz kupić za 17.00 zł. Cena Mój mały świat magnesów Farma jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 17.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Mój mały świat magnesów Farma?
Najniższy koszt przesyłki dla Mój mały świat magnesów Farma wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Mój mały świat magnesów Farma jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Mój mały świat magnesów Farma?
Mój mały świat magnesów Farma to zestaw trójwymiarowych magnesów tematycznych ilustrujących życie na farmie. Układaj magnetyczne puzzle na specjalnej tablicy lub na dowolnej metalowej powierzchni.
Zabawki - Numer handlowy: 90007/1Opinie klientów

  • Ocena:5

    Ocena 5

    Dodano:

    Świetne grube magnesy , małe dziecko z łatwością chwyta i przyczepia do tablicy :) Polecam

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator