Gra edukacyjna dla najmniejszych Alfabet - Opis produktu

Gra edukacyjna - Alfabet to propozycja dla najmłodszych - już dla dzieci powyżej 3 lat. Dzięki zabawie z tą grą maluchy zaczną poznawać literki i pierwsze słowa. Gra zawiera fiszki z obrazkami 32 liter i kartki ze słowami. Na kartkach w formie pytań zostały opisane popularne słowa na każdą literkę, aby móc z dzieckiem odgadywać zagadkę o jakie słowo chodzi. Podpowiedzią jest także pierwsza literka wyrazu i rysunek. Kolorowe obrazki sprawią, że zabawa nie będzie się nudzić dziecku i uczyni proces nauki bardziej ciekawym i wesołym. Zabawa z użyciem tej gry 
zachęca do mówienia i tworzenia wspólnych opowieści o rzeczach przedstawionych na obrazkach, rozwija logiczne myślenie, koncentrację i pamięć. Gra Alfabet jest zapakowana w tubę, dzięki czemu po skończonej zabawie można złożyć wszystkie elementy, aby się nie zgubiły. 
 
Zestaw: 32 kartonowe elementy z literkami, 16 kartek z opisami.
 
Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 lat.

Nr katalogowy: RK1050-01

Zabawki - Numer handlowy: 90018/1

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra edukacyjna dla najmniejszych Alfabet?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra edukacyjna dla najmniejszych Alfabet możesz kupić za 43.00 zł. Cena Gra edukacyjna dla najmniejszych Alfabet jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 43.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra edukacyjna dla najmniejszych Alfabet?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra edukacyjna dla najmniejszych Alfabet wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra edukacyjna dla najmniejszych Alfabet jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra edukacyjna dla najmniejszych Alfabet?
Gra edukacyjna Alfabet to propozycja dla najmłodszych - już dla dzieci powyżej 3 lat. Dzięki zabawie z tą grą maluchy zaczną poznawać literki i pierwsze słowa.
Zabawki - Numer handlowy: 90018/1Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator