Żonglujący buldożer DD42857 - Opis produktu

Żonglujący buldożer to wesoły pojazd na gąsiennicach z piłeczkami. Autko posiada ruchomą łopatę, która podczas przesuwania pojazdu w przód i w tył, podnosi się i opada, wrzucając do otworu w dachu buldożera piłeczkę, która następnie wypada wprost do łopaty, aby zabawa mogła rozpocząć się od nowa. Kolorowy przycisk znajdujący się na boku uruchamia dźwięk i światełko. Zabawie towarzyszy piosenka w języku polskim.

Funkcje zabawki:
- zabawka mówi i śpiewa piosenkę w języku polskim,
- efekty: światło i dźwięk,
- w zestawie 2 piłki,
- rączka do prowadzenia,
- prowadź pojazd do przodu i do tyłu, aby żonglował piłeczkami,
- ćwiczy motorykę i koncentrację,
- zapoznaje z zależnościami przyczynowo-skutkowymi,
- zwiększa koordynację wzrokowo-ruchową i sprawność manualną,
- od 12 miesiąca życia.
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia. 
Zabawka wymaga 2 baterii AAA. W załączeniu baterie testowe.
Wymiary opakowania: ok. 30x13,5x19cm
Długość zabawki: ok. 23cm
Numer katalogowy: DD42857
Zabawki - Numer handlowy: 50175

 

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Żonglujący buldożer DD42857?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Żonglujący buldożer DD42857 możesz kupić za 65.00 zł. Cena Żonglujący buldożer DD42857 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 65.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Żonglujący buldożer DD42857?
Najniższy koszt przesyłki dla Żonglujący buldożer DD42857 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Żonglujący buldożer DD42857 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Żonglujący buldożer DD42857?
Żonglujący buldożer to wesoły pojazd na gąsienicach z piłeczkami. Autko posiada ruchomą łopatę, która podczas przesuwania pojazdu w przód i w tył, podnosi się i opada, żonglując piłeczkami. Wesoła piosenka w języku polskim oraz inne dźwięki i światełko uprzyjemnią zabawę.
Leżaczki - Numer handlowy: 50175Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator