Stolik małego odkrywcy z tablicą Baby Einstein 10345 - Opis produktu

Stolik małego odkrywcy marki Baby Einstein to prawdziwa gratka dla małego dziecka! Zabawka posiada wiele elementów, które aktywizują dziecko, zachęcając je do poznawania zależności przyczynowo-skutkowych, pobudzając jego kreatywność i pomagając mu rozwinąć umiejętności motoryczne. Zawiera mnóstwo niespodzianek, a wśród nich ruchome koła zębate, żarówka zmieniająca kolor, 65 melodii i dźwięków, słówka w 3 językach: angielskim, hiszpańskim i francuskim oraz tablica do rysowania. Stolik wyposażony został w wysokiej jakości głośnik dzięki czemu melodie słychać czysto i wyraźnie. Jego głośność można ustawić na 2 poziomach (głośniej lub ciszej) lub całkowicie wyłączyć. Środkowa tablica jest wyjmowana, można ją zainstalować z boku stolika lub opuścić jak składany blat, a by stworzyć więcej przestrzeni do zabawy. Tablica ma dwie strony - z zagłębianiami na trybiki oraz drugą do pisania flamastrami. Na blacie umieszczono także pole do rysowania magnetycznego - tzw. magic board. Ułóż kółka zębate, aby stworzyć obwód elektryczny i sprawić, żeby żarówka zabłysła światełkiem. Eksperymentuj z mieszaniem kolorów przy pomocy nie brudzących "kubełków farby". Książeczka z przewracanymi stronami posłuży do opowiadania wesołych historii.
Wysokość nóżek stolika można regulować lub zdemontować dostosowując bazę do potrzeb malucha. Ze stolika może korzystać kilkoro dzieci równocześnie.

Funkcje produktu:
- zawiera 65 melodii i dźwięków,
- ciekawe koła zębate do tworzenia barwnych obwodów,
- kreatywne konstrukcje do uruchamianie kolorowych świateł,
- dwustronna tablica i znikopis do rysowania,
- możliwość poznawania kolorów,
- książeczka z kartkami do przekładania z obrazkami, które mogą stanowić inspirację do wspólnych opowieści,
- regulacja głośności,
- możliwość dostosowania stolika do potrzeb dziecka poprzez zmianę instalacji tablicy oraz regulacji wysokości nóżek lub ich demontażu,
- wspaniała zabawa nie tylko dla jednego dziecka.
 
Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymagane 3 baterie 1.5V AA/LR6 (nie załączono).
Wymiary opakowania: 59x41x21,5cm.
Wymiary produktu: 60x44,5x70cm.
Zabawka dla dzieci od 12 miesiąca życia.
Numer katalogowy: 10345


Zabawki - Numer handlowy: 66464 

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator