GiliGums Gryzak uspokajający słoń limonka 21309 - Opis produktu

Ten mały słonik to idealne rozwiązanie dla ząbkujących dzieci. Gryzak uspokajający słonik to cienki silikonowy produkt zaprojektowany z myślą o najmłodszych. Jego intensywna limonkowa barwa przyciąga wzrok dziecka zachęcając do gryzienia i zabawy. Wyprofilowany kształt gryzaka i jego odpowiedni rozmiar ułatwia dziecku chwytanie i trzymanie, a zróżnicowane struktury masują dziąsła i łagodzą ból. Można go również schłodzić w lodówce. Żucie dowolnej części miękkiego gryzaka to świetny sposób na stymulację wzrostu zębów i ukojenia podczas ząbkowania. Gryzak jest wykonany z silikonu najwyższej jakości i jest bezpieczny dla dzieci. Budowa słonika umożliwia jego postawienie.

Funkcje zabawki:
- elastyczny gryzak, który można postawić na stole,
- posiada różne wypustki łagodzące ból podczas wyrzynania się ząbków,
- wielkość dopasowana do małych rączek,
- wyprofilowany kształt, wygodny w trzymaniu podczas żucia i gryzienia,
- można go chłodzić,
- wykonany z bezpiecznego spożywczego silikonu wysokiej jakości,
- zapakowany w blister.
 
Seria zabawek GiliGums to wysokiej jakości produkty silikonowe dla niemowląt. Charakteryzują się wyjątkowo miękkim silikonem premium oraz specjalnym designem ułatwiającym chwytanie i możliwość łatwego żucia przez maluchy. GiliGums pomoże Twojemu dziecku przejść przez okres ząbkowania pomagając w trudnych chwilach i uśmierzając ból. Użyte do ich wytworzenia materiały są najwyższej jakości, bezpieczne - nie zawierają BPA ani ftalanów. Oryginalna forma projektowanych zabawek, jest nie tylko użyteczna i komfortowa, ale zapewnia bogaty wybór kolorystyczny oraz wyjątkową miękkość. Dodatkowo gryzaki mogą mieć również funkcje grzechotek. Gryzaki i szczoteczki są elastyczne i trwałe, dzięki czemu można je dowolnie wyginać bez obawy o odkształcenia. Ponadto różnorodna struktura i rozmiar pozwala na swobodne chwytanie i pobudzanie wszystkich zmysłów dziecka, ze szczególnym uwzględnieniem dotyku i wzroku. Zabawki zostały specjalnie wykonane, aby pasowały do dłoni dziecka, co ułatwia ich utrzymanie, a jednocześnie pomaga rozwinąć zdolności sensoryczne i poprawić koordynację oko-ręka-usta. Co najważniejsze gryzaki silikonowe wyprodukowane zostały zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi normami, dając gwarancję iż ich kształt uniemożliwia zadławienie. Zabawki silikonowe GiliGums to również wygoda i praktyczne aspekty dla rodziców. Łatwo dbać o ich higienę oraz można je schłodzić sprawiając, że dodamy do zwykłego użytkowania chłodnego ukojenia dla drażliwych dziąseł dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia. 
Wielkość zabawki: ok. 7x10cm 
Numer katalogowy: GG21309
Zabawki - Numer handlowy: 00516/01

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje GiliGums Gryzak uspokajający słoń limonka 21309?
Aktualnie w najniższej cenie produkt GiliGums Gryzak uspokajający słoń limonka 21309 możesz kupić za 16.99 zł. Cena GiliGums Gryzak uspokajający słoń limonka 21309 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 16.99 zł.

Ile kosztuje przesyłka GiliGums Gryzak uspokajający słoń limonka 21309?
Najniższy koszt przesyłki dla GiliGums Gryzak uspokajający słoń limonka 21309 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt GiliGums Gryzak uspokajający słoń limonka 21309 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać GiliGums Gryzak uspokajający słoń limonka 21309?
Gryzak uspokajający słonik to cienki silikonowy produkt w intensywnym kolorze. To idealne rozwiązanie dla ząbkujących dzieci. Wyprofilowany kształt i odpowiedni rozmiar ułatwia dziecku chwytanie i trzymanie, a zróżnicowane struktury masują dziąsła.
Zabawki - Numer handlowy: 00516/01Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator