OBALL Pętelka 81512 - Opis produktu

Ciekawa konstrukcja zabawki Oball Pętelka zapewni wiele interesujących dla dziecka funkcji do odkrycia. To elastyczny gryzak i grzechotka w jednym!
Łatwa do uchwycenia i trzymania dzięki kształcie zbliżonym do znaku nieskończoności. Składa się elastycznej części z kółeczkami, którą można wyginać i wkładać do środka paluszki, a także obserwować ruch barwnych koralików w przeźroczystej grzechotce podczas potrząsania. Na drugiej gładkiej stronie umieszczone zostały 4 barwne koraliki o zróżnicowanych strukturach do przesuwania i obracania.
Dzięki zróżnicowanej powierzchni i strukturze wszystkie elementy zabawki mogą posłużyć jako gryzaczek, dając ukojenie dziecku podczas bolesnego ząbkowania.
Jaskrawe kolory, ciekawe struktury powierzchni będą stymulować zmysły: wzroku i dotyku, natomiast dźwięk grzechotki - zmysł słuchu.

Funkcje zabawki:
- łatwy do trzymania gryzak,
- zabawka rozwijająca małą motorykę,
- grzechotka,
- stymuluje zmysły: wzroku, słuchu i dotyku.

Oball to marka zabawek inspirująca do ekscytującej, aktywnej zabawy dziś i jutro! W 2001 roku David i Suzanne Silverglate założyli firmę w celu tworzenia wysokiej jakości zabawek dla najmłodszych dzieci o ciekawym design’ie, ale jednocześnie wytrzymałych i lekkich, którymi dziecko będzie się bawić przez długi czas. Seria Oball wyprodukowana została z wykorzystaniem najnowszych technologii, mających zastosowanie m.in. w medycynie, na przykład w konstruowaniu sztucznych zastawek sercowych. Dzięki użyciu specjalnego, odpornego na odkształcanie tworzywa i unikatowej konstrukcji, zabawka zawsze wraca do swojego pierwotnego kształtu. Oktagonalna struktura konstrukcji piłki oraz duże otwory to charakterystyczne cechy tego produktu. Produkt pozbawiony jest PCV i lateksu dzięki czemu może być używany w bezpieczny sposób już przez niemowlaki jako gryzak lub grzechotka. Trwała, solidna i godna polecenia piłka Oball to zabawka dla każdego!

Produkty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić innowacyjne, dotykowe i długotrwałe możliwości zabawy. Jeśli tylko wypróbujesz jeden z flagowych produktów Oball, przekonasz się dlaczego projekty Oball były nagradzane i utrzymywały popularność rok po roku. Kiedy weźmiesz w swoje ręce jedną z zabawek zrozumiesz dlaczego tak się podobają. Zabawki Oball oferują nowe przygody podczas aktywnej zabawy!

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia.
Wymiary zabawki: ok. 11x10,5x8.5cm
Nr katalogowy: 81512

Zabawki - Numer handlowy: OB81512

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje OBALL Pętelka 81512?
Aktualnie w najniższej cenie produkt OBALL Pętelka 81512 możesz kupić za 20.00 zł. Cena OBALL Pętelka 81512 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 20.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka OBALL Pętelka 81512?
Najniższy koszt przesyłki dla OBALL Pętelka 81512 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt OBALL Pętelka 81512 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać OBALL Pętelka 81512?
Unikalna konstrukcja zabawki zapewni wiele interesujących dla dziecka funkcji do odkrycia. To gryzak, grzechotka i zmieniająca swój kształt zabawka!
Zabawki - Numer handlowy: OB81512Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator