Balibazoo Piłka grzechotka pies sensory 80849 - Opis produktu

Urocza piłka - grzechotka pies sensory to niezwykłe połączenie pluszowej zabawki z grzechotką i gryzakiem w kolorach, które najbardziej stymulują wzrok maluszka. Z pieskiem zabawa trwa na okrągło! Zabawka posiada szeleszczące uszka, kolorowe metki, haftowaną buźkę, a okrągły, miękki i elastyczny brzuszek można potraktować jako gryzaczek. Łatwo go zgnieść, a on powróci do swojego kształtu. Dzięki wygodnym otworom ułatwo chwycić i trzymać zabawkę. Znajdująca się w brzuszku piłeczka pięknie grzechocze przy potrząsaniu.

Funkcje zabawki:
- sympatyczna, lekka grzechotka w jasnych kolorach,
- część z otworami jest elastyczna i wygodna do trzymania przez małe rączki,
- przy potrząsaniu słychać delikatny dźwięk grzechotki-dzwoneczka,
- posiada szeleszczące elementy, kolorowe metki oraz różne materiały stymulujące zmysł dotyku i słuchu,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.

Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość zabawki: ok. 15x11cm
Numer katalogowy: 80849
Zabawki - Numer handlowy: 88261/02

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Piłka grzechotka pies sensory 80849?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Piłka grzechotka pies sensory 80849 możesz kupić za 25.99 zł. Cena Balibazoo Piłka grzechotka pies sensory 80849 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 25.99 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Piłka grzechotka pies sensory 80849?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Piłka grzechotka pies sensory 80849 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Piłka grzechotka pies sensory 80849 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Piłka grzechotka pies sensory 80849?
Urocza piłka - grzechotka pies sensory to niezwykłe połączenie pluszowej zabawki z grzechotką i gryzakiem w kolorach, które najbardziej stymulują wzrok maluszka. Z pieskiem zabawa trwa na okrągło! Zabawka posiada szeleszczące uszka, kolorowe metki, haftowaną buźkę, a okrągły, miękki i elastyczny brzuszek można potraktować jako gryzaczek.
Zabawki - Numer handlowy: 88261/02Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator