Balibazoo Kocyk sensory szeleszczący 80853 - Opis produktu

Kocyk sensory szeleszczący uwielbiany przez maluszki do przytulania przed snem. Ukoi i zabawi, a także rozwinie zdolności motoryczne oraz koordynację wzrokowo-ruchową dziecka. To idealny pierwszy przyjaciel w ciągu dnia i nocy. Zabawka została wykonana z materiałów najwyższej jakości, w intensywnych kolorach, miłych w dotyku, świetnych do przytulenia podczas zasypiania. Sprawdzi się również podczas spaceru zapewniając dziecku możliwość odkrycia interesujących właściwości: szeleszczący, ma satynowe metki, elastyczny gryzak, piękne barwy i ciekawe wzory graficzne o wysokim kontraście. Wygodna zawieszka pozwoli na zawieszenie w wybranym miejscu.

Funkcje zabawki:
- miękka przytulanka w postaci małego kocyka z zawieszkami i ciekawymi elementami do odkrycia,
- idalny przyjaciel do przytulania i zasypiania - zastępuje pieluszkę,
- przyjemnie szeleści podczas dotykania,
- miękki i bezpieczny dla dziecka,
- posiada satynowe wstążeczki do skubania,
- elastyczny gryzak przydatny podczas ząbkowania,
- kontrastujące barwy, doskonale stymulujące wzrok najmłodszych dzieci,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- różne wzory tkanin skupiające uwagę dziecka oraz interesujące szczegóły np. haftowane oczy,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia. 
Wielkość zabawki: ok. 20x20cm 
Numer katalogowy: 8085
Zabawki - Numer handlowy: 88262/01

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Kocyk sensory szeleszczący 80853?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Kocyk sensory szeleszczący 80853 możesz kupić za 23.90 zł. Cena Balibazoo Kocyk sensory szeleszczący 80853 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 23.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Kocyk sensory szeleszczący 80853?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Kocyk sensory szeleszczący 80853 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Kocyk sensory szeleszczący 80853 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Kocyk sensory szeleszczący 80853?
Kocyk sensory szeleszczący uwielbiany przez maluszki do przytulania przed snem. Ukoi i zabawi, a także rozwinie zdolności motoryczne oraz koordynację wzrokowo-ruchową dziecka. Ma satynowe metki, elastyczny gryzak, piękne barwy i ciekawe wzory graficzne o wysokim kontraście.
Zabawki - Numer handlowy: 88262/01Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator