Zawieszka Galopujący Konik LC27015 - Opis produktu

Galopujący Konik to interaktywna zabawka firmy Lamaze wykonana z przyjemnego w dotyku i kolorowego materiału. Z satynowych wstążeczek, które z pewnością zainteresują malucha, zostały wykonane grzywa i ogon konika, a także ozdoby wokół kolorowych nóg. Same kopytka zostały wypełnione groszkiem oraz mają podstawę z szeleszczącego materiału, co zapewnia dodatkowe bodźce dotykowe i słuchowe.
Konik reaguje na "dotyk - potrząsanie". Uaktywniamy go poprzez wyjęcie blokady baterii i przesuwając włącznik na pozycję ON. Gdy dziecko rozpocznie zabawę usłyszy 3 rodzaje odgłosów naśladujących konika.
Piękne kolory i wzory, ciekawa faktura materiału, szeleszczące elementy zachęcą Twoje dziecko do zabawy, pobudzając jego zmysł dotyku, słuchu i wzroku.
Zabawka została wyróżniona w Award Winner.

Produkt wymaga baterii: 3x LR44 (załączone baterie testowe).
Wymiary zabawki: ok. 26x26x12cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: LC27015

Zabawki - Numer handlowy: 87002

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zawieszka Galopujący Konik LC27015?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zawieszka Galopujący Konik LC27015 możesz kupić za 55.00 zł. Cena Zawieszka Galopujący Konik LC27015 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 55.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zawieszka Galopujący Konik LC27015?
Najniższy koszt przesyłki dla Zawieszka Galopujący Konik LC27015 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zawieszka Galopujący Konik LC27015 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zawieszka Galopujący Konik LC27015?
Galopujący Konik firmy Lamaze to interaktywna zabawka firmy Lamaze wykonana z przyjemnego w dotyku i kolorowego materiału.
Zabawki - Numer handlowy: 87002Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator