Lampka nocna jednorożec ze skrzydłami 3 konstelacje CLTT-7473-WUN N10/20

109,00 zł

Dostępność:

Koszt wysyłki od: 16,00 zł

Płatności online

Lampka nocna jednorożec ze skrzydłami 3 konstelacje CLTT-7473-WUN N10/20 - Opis produktu

Cudownie miękka Przytulanka - lampka jednorożec 3 konstelacje, która z pewnością zostanie długoletnim przyjacielem dziecka podczas zasypiania, a także w każdej innej sytuacji. Można ją używać już od dnia narodzin. Ten niezwykły jednorożec ze skrzydłami łączy w sobie wrażenia wizualne i dotykowe sprawiające, że dziecko poczuje się wyjątkowo bezpiecznie i komfortowo w każdej sytuacji.
Przytulanki-lampki są uroczymi przyjaciółmi, którzy pomogą dziecku przezwyciężyć strach przed ciemnością, emitując rozgwieżdżone niebo, na suficie i ścianach sypialni. Maluchy w postaci milutkich zwierzątek znajdą błyskawicznie kojące towarzystwo, które mogą zabrać wszędzie ze sobą. Ukryty w przytulance-lampce projektor wyświetla księżyc i 3 rzeczywiste konstelacje w 3 kolorach: zielonym, niebieskim i bursztynowym.
Przytulanka - lampka jednorożec Ella to doskonały prezent dla każdego dziecka. Może służyć jako lampka nocna już od dnia narodzin lub zapewnić spokojne zasypianie dla starszych dzieci. Pozwól dziecku odpłynąć łagodnie w krainę dobrych snów pod rozgwieżdżonym niebem!

Funkcje zabawki:
- lampka wyświetla na suficie i ścianach pokoju dziecka rozgwieżdżone niebo - 3 rzeczywiste konstelacje,
- wyświetlane kolory: zielony, niebieski i bursztynowy,
- wyświetlane konstelacje pozwolą dziecku na zdobywanie umiejętności rozpoznawania gwiazdozbiorów,
- rozgwieżdżone niebo koi zmysły dziecka, przez co ułatwia mu zasypianie i łagodzi strach przed ciemnością.

Przytulanka - lampka posiada:
- regulator czasowy, który wyłącza lampkę po 45 minutach,
- 3 przyciski do zmiany kolorów (przycisk oznaczony ab – bursztynowy, przycisk oznaczony gr – zielony, przycisk oznaczony bl – niebieski),
- automatyczna zmiana kolorów nastąpi po dwukrotnym naciśnięciu księżyca,
- przycisk w kształcie księżyca jest przyciskiem ON/OFF,
- przycisk ON/OFF znajdujący się w miejscu wymiany baterii wyłącza lampkę.

Dokonała jakość materiału, dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół wykonania sprawiają, że zabawki firmy CLOUD B w przeciwieństwie do innych tego typu produktów, staną się niezawodnym towarzyszem Twojego dziecka przez wiele lat.
Obejrzyj książeczkę z przewodnikiem po konstelacjach, dzięki któremu dziecko bez trudu odnajdzie wyświetlane przez lampkę gwiazdozbiory na rozświetlonym suficie.

CloudB zaprasza Twoje dziecko do Krainy Dobrych Snów. Polecamy łatwe do zamocowania na łóżeczkach, wózkach lub fotelikach pozytywki (owieczka, żyrafa, delfin), poduszki, które mogą stać się przytulankami oraz Magiczne Konstelacje – lampki zmieniające sufit w rozgwieżdżone niebo.

Wymiary opakowania: ok. 14,5x30,5x15cm
Produkt wymaga 3 baterii AA.
Produkt dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: CLTT-7473-WUN N10/20

Zabawki - Numer handlowy: 23190

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator