Gra magnetyczna ubieranka Alice i Polly 2010-08 - Opis produktu

Gra magnetyczna ubieranka Alice i Polly pozwala na tworzenie stylizacji za pomocą kolorowych magnesów. Figurki Alice i jej pieska Polly mają różnorodne ubrania i akcesoria do tworzenia oryginalnych, kreatywnych zestawów odzieżowych. Dziecko może tworzyć kreacje zgodnie z wytycznymi zawartymi w instrukcji lub wymyślać własne fantazyjne komplety. Zabawa w ubieranki ćwiczy małą motorykę, koordynację wzrokowo-ruchową oraz rozwija wyobraźnię. Dodatkowo pozwala na naukę odpowiedniego dobierania odzieży do pory roku, do okazji lub wypróbowanie ekstrawaganckich połączeń jednocześnie wyrabiając zmysł estetyczny i zdolności twórcze. Wszystkie elementy są wykonane z grubej, powlekanej tektury wysokiej jakości.
W zestawie znajdują się:
- 2 figurki: lalka Alice i piesek Polly, 
- 45 elementów magnetycznych, 
- książeczka-instrukcja.

Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiar lalki: 29cm
Wielkość opakowania: ok. 31x18,5x6cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat.
Nr katalogowy: RK20210-08

Zabawki - Numer handlowy: 90052/08

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra magnetyczna ubieranka Alice i Polly 2010-08?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra magnetyczna ubieranka Alice i Polly 2010-08 możesz kupić za 40.00 zł. Cena Gra magnetyczna ubieranka Alice i Polly 2010-08 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 40.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra magnetyczna ubieranka Alice i Polly 2010-08?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra magnetyczna ubieranka Alice i Polly 2010-08 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra magnetyczna ubieranka Alice i Polly 2010-08 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra magnetyczna ubieranka Alice i Polly 2010-08?
Gra magnetyczna Alice i piesek Polly to magnetyczna ubieranka pozwalająca na naukę odpowiedniego dobierania odzieży do pory roku i okazji. Dziecko może tworzyć kreacje zgodnie z wytycznymi zawartymi w instrukcji lub wymyślać własne fantazyjne komplety. Zabawa w ubieranki ćwiczy małą motorykę, koordynację wzrokowo-ruchową oraz rozwija wyobraźnię.
Zabawki - Numer handlowy: 90052/08Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator