Miękkie puzzle A4 Ufoludki - Opis produktu

Miękkie puzzle  - Ufoludki to duży, bo formatu A4 (23x33cm) obrazek i grube (6mm) elementy, które z łatwością będą mogły ułożyć małe dzieci. Układanie takich puzzli wprowadza nas w dobry nastrój, a także rozwija pamięć i twórcze myślenie oraz ćwiczy koncentrację. Zestaw zawiera 24 elementy. Po ułożeniu wszystkich kawałków puzzli, dziecko otrzyma barwny obrazek z wizerunkiem uroczych potworów nie z tego świata. Intensywne kolory, ciekawa tematyka obrazka i duże miękkie części spodobają się każdemu dziecku. Dzięki większej objętości puzzli, puzzle po złożeniu nie rozsypują się i można je wykorzystać jako ozdobę pokoju, poprzez powieszenie na ścianie jako obrazu. 

Zestaw: 24 elementy.
 
Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat.
Wielkość obrazka (po złożeniu): ok. 23x33cm.
Nr katalogowy: RK1201-03

Zabawki - Numer handlowy: 90021/3

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Miękkie puzzle A4 Ufoludki?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Miękkie puzzle A4 Ufoludki możesz kupić za 8.80 zł. Cena Miękkie puzzle A4 Ufoludki jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 8.80 zł.

Ile kosztuje przesyłka Miękkie puzzle A4 Ufoludki?
Najniższy koszt przesyłki dla Miękkie puzzle A4 Ufoludki wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Miękkie puzzle A4 Ufoludki jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Miękkie puzzle A4 Ufoludki?
Miękkie puzzle - Ufoludki to duży, bo formatu A4 (23x33cm) obrazek i grube (6mm) elementy, które z łatwością będą mogły ułożyć małe dzieci.
Zabawki - Numer handlowy: 90021/3Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator