Balibazoo Piłka grzechotka lis szary 80847 - Opis produktu

Urocza piłka - grzechotka lis szary to niezwykłe połączenie pluszowej zabawki z grzechotką i gryzakiem. Z liskiem zabawa trwa na okrągło! Zabawka posiada szeleszczące uszka, haftowaną buźkę, a okrągły, miękki i elastyczny brzuszek można potraktować jako gryzaczek. Łatwo go zgnieść, a on powróci do swojego kształtu. Dzięki wygodnym otworom ułatwo chwycić i trzymać zabawkę. Znajdująca się w brzuszku piłeczka pięknie grzechocze przy potrząsaniu.

Funkcje zabawki:
- sympatyczna, lekka grzechotka w spokojnych kolorach,
- część z otworami jest elastyczna i wygodna do trzymania przez małe rączki,
- przy potrząsaniu słychać delikatny dźwięk grzechotki-dzwoneczka,
- posiada szeleszczące elementy oraz różne materiały stymulujące zmysł dotyku i słuchu,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość zabawki: ok. 15x11cm
Numer katalogowy: 80847
Zabawki - Numer handlowy: 88261/05

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Piłka grzechotka lis szary 80847?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Piłka grzechotka lis szary 80847 możesz kupić za 24.90 zł. Cena Balibazoo Piłka grzechotka lis szary 80847 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 24.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Piłka grzechotka lis szary 80847?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Piłka grzechotka lis szary 80847 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Piłka grzechotka lis szary 80847 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Piłka grzechotka lis szary 80847?
Urocza piłka-grzechotka lis szary z kolekcji Balibazoo to pluszowo-plastikowa zabawka z wygodnymi otworkami do chwytania i do trzymania. Jest gotowa do zabawy na okrągło! Zapewnia różnorodne doznania sensoryczne. Dźwięcznie grzechocze i ma szeleszczące elementy. Wykonana z wysokiej jakości materiałów.
Zabawki - Numer handlowy: 88261/05Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator