Balibazoo Zawieszka tukan Iwo 81108 - Opis produktu

Zawieszka tukan Iwo z rajsko ubarwionymi piórkami to powiew egzotyki w pluszakowym świecie BaliBazoo! Beztrosko siedzi na gałązce i pokazuje swoje kolorowe piórka, bo posiada aż 3 pary wzorzystych, szeleszczących skrzydełek, kontrastowy ogon i duży, kolorowy dziób. Zabawka wykonana została z materiałów o zróżnicowanych fakturach, przez co stymuluje zmysł dotyku i wzroku malucha, rozwijając przy tym jego zdolności poznawcze. Tukan posiada doczepiony gryzaczek, a w jego brzuszku ukryty jest dzwoneczek, dzięki czemu zabawka wydaje wesoły dźwięk, gdy się nią potrząsa. Praktyczny uchwyt pozwala na przyczepienie zawieszki w dowolnym miejscu. Praktyczny uchwyt zawieszki pozwoli przyczepić ją w dowolnym miejscu, aby mogła towarzyszyć maluszkowi w każdej sytuacji.

Funkcje zabawki:
- przy potrząsaniu słychać delikatny dźwięk grzechotki-dzwoneczka,
- 3 gryzaki (1 miękki: listek, 2 twarde: kwadrat i gwiazda),
- kolorowe metki
- posiada szeleszczące elementy (skrzydełka, liście) oraz różne materiały stymulujące zmysł dotyku i słuchu,
uchwyt do zawieszenia,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.

Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość zabawki: ok. 15x11cm
Numer katalogowy: 81108
Zabawki - Numer handlowy: 88265/03

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Zawieszka tukan Iwo 81108?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Zawieszka tukan Iwo 81108 możesz kupić za 40.99 zł. Cena Balibazoo Zawieszka tukan Iwo 81108 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 40.99 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Zawieszka tukan Iwo 81108?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Zawieszka tukan Iwo 81108 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Zawieszka tukan Iwo 81108 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Zawieszka tukan Iwo 81108?
Zawieszka tukan Iwo z rajsko ubarwionymi piórkami i dzwoneczkiem w środku to powiew egzotyki w pluszakowym świecie BaliBazoo! Posiada aż 3 pary wzorzystych skrzydełek, gryzaczki, kontrastowy ogon i duży, kolorowy dziób.
Zabawki - Numer handlowy: 88265/03Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator