Balibazoo Zawieszka kotek Luka 81130 - Opis produktu

Zawieszka kotek Luka to idealny pomocnik podczas ząbkowania. Kicia jest wyposażona w twarde oraz miękkie gryzaczki z wypustkami, które podczas gryzienia masują obolałe dziąsła malucha. Dodatkowo, zabawka posiada szeleszczące uszka oraz wykonana jest z materiałów o zróżnicowanych wzorach i fakturach, co stymuluje zmysły dziecka. W brzuszku tego słodkiego kociaka kryje się dodatkowa niespodzianka - dzwoneczek, który rozweseli dziecko miłymi dla uszu dźwiękami. Praktyczny uchwyt pozwoli przymocować zawieszkę w dowolnym miejscu, np. przy łóżeczku, wózku czy foteliku.

Funkcje zabawki:
- ukryty w brzuszku dźwięczny dzwoneczek,
- elastyczny niebieski gryzaczek ze strukturalną powierzchnią,
- bandana z wypustkami również pełniąca funkcję gryzaka,
- 2 twarde gryzaki (kółko i kwadrat),
- materiałowe metki,
- posiada szeleszczące elementy, kolorowe metki oraz różne materiały stymulujące zmysł dotyku i słuchu,
uchwyt do zawieszenia,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.

Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość zabawki: ok. 29cm
Numer katalogowy: 81130
Zabawki - Numer handlowy: 88265/04

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator