Balibazoo Zawieszka kotek Luka 81130 - Opis produktu

Zawieszka kotek Luka to idealny pomocnik podczas ząbkowania. Kicia jest wyposażona w twarde oraz miękkie gryzaczki z wypustkami, które podczas gryzienia masują obolałe dziąsła malucha. Dodatkowo, zabawka posiada szeleszczące uszka oraz wykonana jest z materiałów o zróżnicowanych wzorach i fakturach, co stymuluje zmysły dziecka. W brzuszku tego słodkiego kociaka kryje się dodatkowa niespodzianka - dzwoneczek, który rozweseli dziecko miłymi dla uszu dźwiękami. Praktyczny uchwyt pozwoli przymocować zawieszkę w dowolnym miejscu, np. przy łóżeczku, wózku czy foteliku.

Funkcje zabawki:
- ukryty w brzuszku dźwięczny dzwoneczek,
- elastyczny niebieski gryzaczek ze strukturalną powierzchnią,
- bandana z wypustkami również pełniąca funkcję gryzaka,
- 2 twarde gryzaki (kółko i kwadrat),
- materiałowe metki,
- posiada szeleszczące elementy, kolorowe metki oraz różne materiały stymulujące zmysł dotyku i słuchu,
uchwyt do zawieszenia,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.

Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość zabawki: ok. 29cm
Numer katalogowy: 81130
Zabawki - Numer handlowy: 88265/04

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Zawieszka kotek Luka 81130?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Zawieszka kotek Luka 81130 możesz kupić za 40.99 zł. Cena Balibazoo Zawieszka kotek Luka 81130 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 40.99 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Zawieszka kotek Luka 81130?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Zawieszka kotek Luka 81130 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Zawieszka kotek Luka 81130 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Zawieszka kotek Luka 81130?
Zawieszka kotek Luka to idealny pomocnik podczas ząbkowania. Posiada twarde oraz miękkie gryzaczki z wypustkami, które podczas gryzienia masują obolałe dziąsła malucha. Ma szeleszczące uszka, zróżnicowane wzory i faktury oraz ukryty w środku dźwięczny dzwoneczek.
Zabawki - Numer handlowy: 88265/04Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator