Balibazoo Szeleszcząca sowa Ola DD84787 - Opis produktu

Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna. Milutka przytulanka, szeleszcząca sowa Ola dostarczy wielu chwil radości i rozwinie zdolności motoryczne oraz koordynację wzrokowo-ruchową dziecka. Zabawka w bardzo prosty sposób pokazuje dziecku zależność pomiędzy przyczyną, a skutkiem działania. Przy dotykaniu cała szeleści wspomagając w ten sposób rozwój słuchu oraz pobudzając ciekawość dziecka. Zaprojektowana jako urocze zwierzątko w formie małego kocyka do przytulania i wykonana z wysokiej jakości materiałów w pięknych, kontrastujących kolorach i ciekawych wzorach. Posiada również dodatkowe atrakcyjne elementy w postaci satynowych wstążeczek oraz elastycznych gryzaków, które przyniosą ukojenie podczas ząbkowania.

Funkcje zabawki:
- miękka przytulanka w postaci małego kocyka w formie zwierzątka w przyciągających wzrok kolorach,
- przy dotykaniu szeleści,
- miękka i bezpieczna dla dziecka,
- posiada satynowe wstążeczki do skubania,
- ma elastyczne gryzakipomocne podczas ząbkowania,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
- ma satynową tasiemkę w kształcie pętelki na głowie, którą można wykorzystać do zawieszenia zabawki.

 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość zabawki: ok. 23x16x7cm,
Numer katalogowy: DD84787
Zabawki - Numer handlowy: 88155/1

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Szeleszcząca sowa Ola DD84787?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Szeleszcząca sowa Ola DD84787 możesz kupić za 21.90 zł. Cena Balibazoo Szeleszcząca sowa Ola DD84787 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 21.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Szeleszcząca sowa Ola DD84787?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Szeleszcząca sowa Ola DD84787 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Szeleszcząca sowa Ola DD84787 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Szeleszcząca sowa Ola DD84787?
Szeleszcząca sowa Ola z kolekcji Balibazoo to przytulanka-kocyk z satynowymi wstążeczkami oraz elastycznymi gryzakami. Zapewnia różnorodne doznania sensoryczne. Wykonana z wysokiej jakości materiałów.
Zabawki - Numer handlowy: 88155/1Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator