Balibazoo Zawieszka miś Boguś 81132 - Opis produktu

Zawieszka miś Boguś to zabawka do zadań specjalnych i ciągłego rozweselania malucha. Ten niezwykły miś kryje w sobie wiele niespodzianek. Wykonany jest z kolorowych materiałów, różniących się fakturą, dzięki czemu stymuluje zmysł wzroku i dotyku malucha. Misio wyposażony jest w twarde (kwadrat i koło) oraz miękkie (serce) gryzaczki z wypustkami, które podczas gryzienia masują obolałe dziąsła malucha. Zawieszona na szyi misia bandana jest również elastycznym gryzakiem. Misio w łapce trzyma kółeczko-grzechotkę, pełną kolorowych koralików, a ukryty w brzuszku dźwięczny dzwoneczek ma przyjemne dla ucha brzmienie, które słychać przy poruszaniu. Ciekawe wzory i struktury materiałów oraz szeleszczące elementy dodatkowo stymulują zmysły dziecka. Praktyczny uchwyt zawieszki pozwoli przyczepić ją w dowolnym miejscu, aby mogła towarzyszyć maluszkowi w każdej sytuacji.

Funkcje zabawki:
- przy potrząsaniu słychać delikatny dźwięk grzechotki-dzwoneczka,
- 4 gryzaki (miękkie i twarde)
- elastyczna bandana z wypustkami,
- grzechotka z koralikami,
- posiada szeleszczące elementy, kolorowe metki oraz różne materiały stymulujące zmysł dotyku i słuchu,
- uchwyt do zawieszenia,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.

Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość zabawki: ok. 29cm (bez zawieszki)
Numer katalogowy: 81132
Zabawki - Numer handlowy: 88265/06

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Zawieszka miś Boguś 81132?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Zawieszka miś Boguś 81132 możesz kupić za 40.99 zł. Cena Balibazoo Zawieszka miś Boguś 81132 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 40.99 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Zawieszka miś Boguś 81132?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Zawieszka miś Boguś 81132 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Zawieszka miś Boguś 81132 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Zawieszka miś Boguś 81132?
Boguś to miś niezwykły, który kryje w sobie wiele przydatnych funkcji. Ma dzwoneczek, grzechotkę, gryzaki twarde i miękkie, szeleszczące uszy, a cały wykonany jest z kolorowych materiałów, różniących się fakturą, dzięki czemu stymuluje zmysł wzroku i dotyku.
Zabawki - Numer handlowy: 88265/06Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator