Balibazoo Królik Tulimy Szary 81982 - Opis produktu

 
Uroczy króliś z długimi uszami umili maluszkowi każdą chwilę! Może być zarówno towarzyszem zabaw, jak i przytulanką, przy której miło będzie zamknąć oczka i odpłynąć w świat sennych marzeń. Króliczek posiada mięciutkie futerko, do którego aż chce się przytulić! Zabawka dostępna jest także w innych kolorach,  poznaj wszystkich pluszowych przyjaciół z serii Tulimy! Produkt przeznaczony jest dla dzieci od dnia narodzin.
 
Cechy produktu:
  • miękki plusz;
  • idealny do przytulania;
  • długie uszy z kolorowym materiałem po wewnętrznej stronie;
  • dostępny w kilku kolorach do wyboru (każdy kolor sprzedawany oddzielnie);
  • wiek: 0+.

Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Numer katalogowy: 81982
Zabawki - Numer handlowy: 88272/02

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Królik Tulimy Szary 81982?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Królik Tulimy Szary 81982 możesz kupić za 34.99 zł. Cena Balibazoo Królik Tulimy Szary 81982 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 34.99 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Królik Tulimy Szary 81982?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Królik Tulimy Szary 81982 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Królik Tulimy Szary 81982 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Królik Tulimy Szary 81982?
Uroczy króliś z długimi uszami umili maluszkowi każdą chwilę! Może być zarówno towarzyszem zabaw, jak i przytulanką, przy której miło będzie zamknąć oczka i odpłynąć w świat sennych marzeń
Zabawki - Numer handlowy: 88272/02Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator