GiliGums Grzechotka kosmos kolorowa 45537 - Opis produktu

Grzechotka kosmos kolorowa to kosmiczna grzechotka w stylowej odsłonie z mocą odlotowej zabawy! Zabawka posiada w swym wnętrzu kuleczkę, która grzechocze przy potrząsaniu. Naokoło niej znajdują się miękkie linki z ruchomymi elementami do przesuwania. Jakby tego było mało, zabawka wyposażona została także w wypustki, przez co sprawdzi się również w roli gryzaka. Nietypowy kształt przyciąga uwagę dziecka. Zabawka jest delikatna w dotyku i gładka, dodatkowym atutem jest waga - jest leciutka oraz w każdym miejscu jest łatwa do uchwycenia
 
Funkcje zabawki:
- bezpieczna grzechotka i gryzak w jednym wykonana z wysokiej jakości silikonu,
- zaprojektowana w taki sposób, aby nadawć się do żucia i uchwycenia w każdym miejscu,
- przyjemna w dotyku i lekka, maluszek nie zrobi sobie nią krzywdy aktywnie potrząsając,
- zapewnia wszechstronną stymulację zmysłów,
- przyjemnie grzechocze podczas ruchu,
- posiada miękkie linki z elementami do przesuwania,
- łagodzi ból podczas ząbkowania dzięki wypustkom,
- opakowanie na blistrze.
 
Seria zabawek GiliGums to wysokiej jakości produkty silikonowe dla niemowląt. Charakteryzują się wyjątkowo miękkim silikonem premium oraz specjalnym designem ułatwiającym chwytanie i możliwość łatwego żucia przez maluchy. GiliGums pomoże Twojemu dziecku przejść przez okres ząbkowania pomagając w trudnych chwilach i uśmierzając ból. Użyte do ich wytworzenia materiały są najwyższej jakości, bezpieczne - nie zawierają BPA ani ftalanów. Oryginalna forma projektowanych zabawek, jest nie tylko użyteczna i komfortowa, ale zapewnia bogaty wybór kolorystyczny oraz wyjątkową miękkość. Dodatkowo gryzaki mogą mieć również funkcje grzechotek. Gryzaki i szczoteczki są elastyczne i trwałe, dzięki czemu można je dowolnie wyginać bez obawy o odkształcenia. Ponadto różnorodna struktura i rozmiar pozwala na swobodne chwytanie i pobudzanie wszystkich zmysłów dziecka, ze szczególnym uwzględnieniem dotyku i wzroku. Zabawki zostały specjalnie wykonane, aby pasowały do dłoni dziecka, co ułatwia ich utrzymanie, a jednocześnie pomaga rozwinąć zdolności sensoryczne i poprawić koordynację oko-ręka-usta. Co najważniejsze gryzaki silikonowe wyprodukowane zostały zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi normami, dając gwarancję iż ich kształt uniemożliwia zadławienie. Zabawki silikonowe GiliGums to również wygoda i praktyczne aspekty dla rodziców. Łatwo dbać o ich higienę oraz można je schłodzić sprawiając, że dodamy do zwykłego użytkowania chłodnego ukojenia dla drażliwych dziąseł dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia. 
Wielkość zabawki: ok. 8,5x10cm 
Numer katalogowy: GG58329
Zabawki - Numer handlowy: 00505/2

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje GiliGums Grzechotka kosmos kolorowa 45537?
Aktualnie w najniższej cenie produkt GiliGums Grzechotka kosmos kolorowa 45537 możesz kupić za 29.90 zł. Cena GiliGums Grzechotka kosmos kolorowa 45537 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 29.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka GiliGums Grzechotka kosmos kolorowa 45537?
Najniższy koszt przesyłki dla GiliGums Grzechotka kosmos kolorowa 45537 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt GiliGums Grzechotka kosmos kolorowa 45537 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać GiliGums Grzechotka kosmos kolorowa 45537?
Grzechotka kosmos kolorowa to kosmiczna grzechotka w stylowej odsłonie z mocą odlotowej zabawy! Zabawka posiada w swym wnętrzu kuleczkę, która grzechocze przy potrząsaniu. Naokoło niej znajdują się miękkie linki z ruchomymi elementami do przesuwania.
Zabawki - Numer handlowy: 00505/2Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator