Gra Numbalee 90542 OU - Opis produktu

Numbalee to gra logiczna dla 1-4 graczy, w której liczy się spryt, spostrzegawczość i umiejętność szybkiego liczenia. Graj, ucz się, wygrywaj! Do wyboru aż 13 różnych gier matematycznych, polegających na dodawaniu, odejmowaniu, dzieleniu i mnożeniu. Dokładaj kafelki z cyferkami do siebie tworząc działania matematyczne i ćwicząc liczenie. Ale możesz również samodzielnie wymyśleć nowe zadania matematyczne z wykorzystaniem kafelków z numerkami i stworzyć własną grę!

Funkcje zabawki:

- gra dla 1-4 graczy od 6 roku życia,
- w zestawie 100 płytek z cyferkami, 3 kości matematyczne, 5 żetonów z symbolami działań matematycznych oraz szczegółowa instrukcja,
- opisanych aż 13 gier matematycznych,
- rozwija logiczne myślenie, zdolności matematyczne, koncentrację oraz spostrzegawczość,
- dzięki wspólnemu przeżywaniu emocji, gra pomaga w tworzeniu relacji społecznych i tworzeniu więzi towarzyskich.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 roku życia. 
Wymiary opakowania: ok. 17x17x8cm
Numer katalogowy: DD90542
Zabawki - Numer handlowy: 50130

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra Numbalee 90542 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra Numbalee 90542 OU możesz kupić za 29.00 zł. Cena Gra Numbalee 90542 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 29.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra Numbalee 90542 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra Numbalee 90542 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra Numbalee 90542 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra Numbalee 90542 OU?
Numbalee to gra logiczna dla 1-4 graczy, w której liczy się spryt, spostrzegawczość i umiejętność szybkiego liczenia. Graj, ucz się, wygrywaj!
Zabawki - Numer handlowy: 50130Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator