Świecąca ramka Hello Kitty DD37105 OU - Opis produktu

Świecąca ramka Hello Kitty to kreatywna zabawa z serii Dumel Discovery Creative. Jeżeli Twoje dziecko wykazuje szczególne zamiłowanie do rysowania to świecąca ramka jest dla niego idealnym rozwiązaniem. W ramce Color'n Glow można tworzyć rysunki, które powstają dzięki specjalnym flamastrom.
Ponadto tablica pomoże rozwinąć wyobraźnię i kreatywność dziecka. Ćwiczy rączkę oraz zdolności manualne. Nauka trzymania flamastra to doskonały wstęp do edukacji przedszkolnej oraz szkolnej.
Aby rozpocząć zabawę wystarczy włożyć jeden z czterech szablonów do ramki i wybrać kolor flamastra. Gdy rysunek będzie już gotowy wyjmij szablon, włącz oświetlenie ramki, włóż okulary dołączone do zestawu i podziwiaj efekt końcowy! Dzięki okularom 3D możesz zobaczyć swój rysunek w trójwymiarze. Tablica Dot,n Doodle zapewnia kreatywną, ale i czystą zabawę.
Czyszczenie tablicy jest bardzo proste, wystarczy użyć do tego suchej ściereczki. Czas na kolejny rysunek!
Zestaw zawiera:
- ramka Color'n Glow,
- 4 szablony (po dwa rysunki na każdym szablonie),
- 2 flamastry (4 kolory),
- okulary 3D.

Funkcje zabawki:
- podświetlane obrazy,
- rozwój wyobrażni,
- ćwiczenia manualne,
- wspomaga koncentrację.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.
 
Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 4 lat.
Produkt wymaga 3 baterii typu AAA/LR03 (nie załączono).
Wymiary opakowania: ok. 30,5x25x4,5cm
Numer katalogowy: DD37105
Zabawki - Numer handlowy: 88086

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator