TuliFun Książeczka harmonijka kolor TF50716 - Opis produktu

Książeczka harmonijka kolor to dwustronna i składana książka, która wpływa na rozwój zmysłu wzroku dziecka od najwcześniejszych chwil. W tym czasie wzrok dziecka przyciągają zdecydowane, kontrastowe i wyraziste kolory oraz wzory.  Całość jest wykonana z wysokiej jakości, szeleszczącego materiału co wpływa na rozwój sensoryczny malucha. W środku kryją się niespodzianki: z jednej strony znajdują się urocze zwierzątka, a z drugiej pojazdy. Te aktywizujące elementy zachęcają malucha do leżenia na brzuszku i podnoszenia głowy. Dzięki formie harmonijki, książeczkę możemy rozłożyć na płasko, a za pomocą specjalnych tasiemek, przyczepić ją w wybranym miejscu, np. przywiązać do szczebelków dziecięcego łóżeczka, gdzie będzie pełnić również rolę ochraniacza.
 
Funkcje zabawki:
- ciekawa forma rozkładanej harmonijki,
12 stron,
kontrastowe kolory, wyraziste zwierzątka i pojazdy,
szeleszczący materiał,
tasiemki do przywiązywania do łóżeczka lub w innym miejscu,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Seria TULIFAN 

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Wielkość zabawki: ok. 17x3,5x15,6cm
Numer katalogowy: TF50716
Zabawki - Numer handlowy: 50205

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje TuliFun Książeczka harmonijka kolor TF50716?
Aktualnie w najniższej cenie produkt TuliFun Książeczka harmonijka kolor TF50716 możesz kupić za 29.99 zł. Cena TuliFun Książeczka harmonijka kolor TF50716 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 29.99 zł.

Ile kosztuje przesyłka TuliFun Książeczka harmonijka kolor TF50716?
Najniższy koszt przesyłki dla TuliFun Książeczka harmonijka kolor TF50716 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt TuliFun Książeczka harmonijka kolor TF50716 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać TuliFun Książeczka harmonijka kolor TF50716?
Książeczka harmonijka kolor to materiałowa, szeleszcząca książeczka kryjąca w sobie wiele kontrastowych obrazków, które stymulują zmysły malucha.
Zabawki - Numer handlowy: 88264/06Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator