Jolly Baby Edukacyjna książeczka zręcznościowa 80469 - Opis produktu

Zręcznościowa Książeczka to niezwykle edukacyjna i rozwijająca propozycja dla dzieci od 3 lat. Na 16 stronach maluch znajdzie wiele aktywności związanych z nauką niezbędnych w życiu praktycznych umiejętności. Różnorodność zadań do wykonania sprawi, że będzie co ćwiczyć! Sprawdź, czy już umiesz, czy musisz jeszcze poćwiczyć: wkładanie i wyjmowanie rzeczy, używanie spinaczy do prania, sznurowanie buta, zapinanie, guzików, suwaka i paska, wiązanie tasiemki na kokardkę, zapinanie i odpinanie różnych klamerek, użycie gumki do włosów, ustawienie godziny na zegarze, zawieszenie breloczka, układanie piramidy, rzepy, przesuwanie i liczenie na koralikach, czy włożenie zdjęcia w ramkę. Zróżnicowane faktury poszczególnych elementów rozwijają dodatkowo umiejętności poznawcze dziecka, oddziałując na jego zmysły dotyku i wzroku. Książeczka zapinana jest na zamek błyskawiczny. Praktyczne uchwyty pozwolą zabrać ją ze sobą dosłownie wszędzie, aby mogła towarzyszyć małym spryciarzom w każdej sytuacji.

Funkcje zabawki:
- materiałowa książeczka mieszcząca swobodnie format zeszytowy A5,
- 16-stronna,
- produkt w j.polskim,
- zapewnia naukę wielu praktycznych umiejętności,
- zapinana na suwak,
- wygodne uchwyty są pomocne w przenoszeniu,
- posiada miejsce na podpis właściciela,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia.
Wielkość zabawki: ok. 28x8,5x22cm
Numer katalogowy: 80469
Zabawki - Numer handlowy: 17025

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator