Jolly Baby Edukacyjna książeczka zręcznościowa 80469 - Opis produktu

Zręcznościowa Książeczka to niezwykle edukacyjna i rozwijająca propozycja dla dzieci od 3 lat. Na 16 stronach maluch znajdzie wiele aktywności związanych z nauką niezbędnych w życiu praktycznych umiejętności. Różnorodność zadań do wykonania sprawi, że będzie co ćwiczyć! Sprawdź, czy już umiesz, czy musisz jeszcze poćwiczyć: wkładanie i wyjmowanie rzeczy, używanie spinaczy do prania, sznurowanie buta, zapinanie, guzików, suwaka i paska, wiązanie tasiemki na kokardkę, zapinanie i odpinanie różnych klamerek, użycie gumki do włosów, ustawienie godziny na zegarze, zawieszenie breloczka, układanie piramidy, rzepy, przesuwanie i liczenie na koralikach, czy włożenie zdjęcia w ramkę. Zróżnicowane faktury poszczególnych elementów rozwijają dodatkowo umiejętności poznawcze dziecka, oddziałując na jego zmysły dotyku i wzroku. Książeczka zapinana jest na zamek błyskawiczny. Praktyczne uchwyty pozwolą zabrać ją ze sobą dosłownie wszędzie, aby mogła towarzyszyć małym spryciarzom w każdej sytuacji.

Funkcje zabawki:
- materiałowa książeczka mieszcząca swobodnie format zeszytowy A5,
- 16-stronna,
- produkt w j.polskim,
- zapewnia naukę wielu praktycznych umiejętności,
- zapinana na suwak,
- wygodne uchwyty są pomocne w przenoszeniu,
- posiada miejsce na podpis właściciela,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia.
Wielkość zabawki: ok. 28x8,5x22cm
Numer katalogowy: 80469
Zabawki - Numer handlowy: 17025

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Jolly Baby Edukacyjna książeczka zręcznościowa 80469?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Jolly Baby Edukacyjna książeczka zręcznościowa 80469 możesz kupić za 149.99 zł. Cena Jolly Baby Edukacyjna książeczka zręcznościowa 80469 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 149.99 zł.

Ile kosztuje przesyłka Jolly Baby Edukacyjna książeczka zręcznościowa 80469?
Najniższy koszt przesyłki dla Jolly Baby Edukacyjna książeczka zręcznościowa 80469 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Jolly Baby Edukacyjna książeczka zręcznościowa 80469 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Jolly Baby Edukacyjna książeczka zręcznościowa 80469?
Zręcznościowa Książeczka to niezwykle edukacyjna i rozwijająca propozycja dla dzieci od 3 lat, która zajmie malucha na wiele godzin. Na 16 stronach maluch znajdzie wiele aktywności związanych z nauką niezbędnych w życiu praktycznych umiejętności. Różnorodność zadań do wykonania sprawi, że będzie co ćwiczyć!
Zabawki - Numer handlowy: 17025Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator