Balibazoo Piesek Tulimy Ciemnoszary 58cm 81990 - Opis produktu

Wielki piesek prosi o mocnego przytulasa! Ten uroczy pluszak ma aż 58 cm wysokości i rozkosznie miękkie futerko, przez co tulenie  go to czysta przyjemność. Psiak posiada luźno zwisające łapki, które ułatwią usadowienie pluszaka w wybranym miejscu, aby zdobił dziecięcy pokoik, dodając mu przytulnego charakteru. Zabawka dostępna jest również w innych wersjach kolorystycznych, poznaj wszystkich pluszowych przyjaciół z serii Tulimy! Produkt przeznaczony jest dla dzieci od dnia narodzin.
 
Cechy produktu:
  • duży rozmiar;
  • miękki plusz;
  • idealny do przytulania;
  • może stanowić dekorację dziecięcego pokoju;
  • dostępny w kilku kolorach do wyboru (każdy kolor sprzedawany oddzielnie);
  • wiek: 0+.
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Numer katalogowy: 81990
Zabawki - Numer handlowy: 88273/04

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Piesek Tulimy Ciemnoszary 58cm 81990?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Piesek Tulimy Ciemnoszary 58cm 81990 możesz kupić za 39.99 zł. Cena Balibazoo Piesek Tulimy Ciemnoszary 58cm 81990 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 39.99 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Piesek Tulimy Ciemnoszary 58cm 81990?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Piesek Tulimy Ciemnoszary 58cm 81990 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Piesek Tulimy Ciemnoszary 58cm 81990 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Piesek Tulimy Ciemnoszary 58cm 81990?
Wielki piesek prosi o mocnego przytulasa! Ten uroczy pluszak ma aż 58 cm wysokości i rozkosznie miękkie futerko, przez co tulenie go to czysta przyjemność. Psiak posiada luźno zwisające łapki, które ułatwią usadowienie pluszaka w wybranym miejscu
Zabawki - Numer handlowy: 88273/04Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator