GiliGums Gryzak lis 58480 - Opis produktu

Rudy, rudy lis, kto nie zna tego chytruska? Gryzak lis jest przeznaczony dla dzieci od 3 miesiąca życia. Piękny kształt i intensywny pomarańczowy kolor stymuluje wzrok, a ciekawie zaprojektowana postać pobudzi wyobraźnię dziecka. Kształt rączki pozwala na łatwe trzymanie, gryzienie i żucie, a strukturalne, miękkie, wielowarstwowe wypustki delikatnie pobudzają i koją podczas bolesnego ząbkowania. Ten elastyczny gryzak został wyprodukowany z wysokiej jakości spożywczego silikonu nie zawierającego BPA, ani ftalanów. Lisek ma niewielki otwór, który można wykorzystać do zawieszenia go na łańcuszku.
 
Funkcje zabawki:
- elastyczny gryzak,
- jedna strona to sympatyczna postać liska, a druga ma wypustki łagodzące ból podczas wyrzynania się ząbków,
- dopasowany do małych rączek,
- wygodny w trzymaniu podczas żucia i gryzienia,
- można go chłodzić,
- wykonany z bezpiecznego spożywczego silikonu wysokiej jakości,
- zapakowany w ładne pudełeczko prezentowe.
 
Seria zabawek GiliGums to wysokiej jakości produkty silikonowe dla niemowląt. Charakteryzują się wyjątkowo miękkim silikonem premium oraz specjalnym designem ułatwiającym chwytanie i możliwość łatwego żucia przez maluchy. GiliGums pomoże Twojemu dziecku przejść przez okres ząbkowania pomagając w trudnych chwilach i uśmierzając ból. Użyte do ich wytworzenia materiały są najwyższej jakości, bezpieczne - nie zawierają BPA ani ftalanów. Oryginalna forma projektowanych zabawek, jest nie tylko użyteczna i komfortowa, ale zapewnia bogaty wybór kolorystyczny oraz wyjątkową miękkość. Dodatkowo gryzaki mogą mieć również funkcje grzechotek. Gryzaki i szczoteczki są elastyczne i trwałe, dzięki czemu można je dowolnie wyginać bez obawy o odkształcenia. Ponadto różnorodna struktura i rozmiar pozwala na swobodne chwytanie i pobudzanie wszystkich zmysłów dziecka, ze szczególnym uwzględnieniem dotyku i wzroku. Zabawki zostały specjalnie wykonane, aby pasowały do dłoni dziecka, co ułatwia ich utrzymanie, a jednocześnie pomaga rozwinąć zdolności sensoryczne i poprawić koordynację oko-ręka-usta. Co najważniejsze gryzaki silikonowe wyprodukowane zostały zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi normami, dając gwarancję iż ich kształt uniemożliwia zadławienie. Zabawki silikonowe GiliGums to również wygoda i praktyczne aspekty dla rodziców. Łatwo dbać o ich higienę oraz można je schłodzić sprawiając, że dodamy do zwykłego użytkowania chłodnego ukojenia dla drażliwych dziąseł dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia. 
Wielkość zabawki: ok. 6x8cm 
Numer katalogowy: GG58480
Zabawki - Numer handlowy: 00511

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje GiliGums Gryzak lis 58480?
Aktualnie w najniższej cenie produkt GiliGums Gryzak lis 58480 możesz kupić za 22.00 zł. Cena GiliGums Gryzak lis 58480 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 22.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka GiliGums Gryzak lis 58480?
Najniższy koszt przesyłki dla GiliGums Gryzak lis 58480 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt GiliGums Gryzak lis 58480 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać GiliGums Gryzak lis 58480?
Elastyczny gryzak lis jest przeznaczony dla dzieci od 3 miesiąca życia. Piękny kształt i intensywny pomarańczowy kolor stymuluje wzrok, a ciekawie zaprojektowana postać pobudzi wyobraźnię dziecka.
Zabawki - Numer handlowy: 00511Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator