Jolly Baby Książeczka Dinozaury 80457 - Opis produktu

Dinozaury to miękka książeczka z zabawnymi ogonkami, dzięki której maluch zapozna się z prehistorycznymi stworzeniami. Posiada szeleszczące strony, a wystające ogonki zachęcają do dotykania i ułatwiają przekręcanie stron najmłodszym dzieciom. Czytadełko ma 8 stron, a na każdej z nich jest inny dinozaur wraz ze swoją nazwą w j. polskim. Możecie wspólnie przekręcać kartki i snuć opowieści o przygodach zwierząt, opowiadać o tym co lubią, jak wyglądają, jakie mają kolory i wzory, gdzie mieszkają... i wiele innych. Dzięki temu maluch pozna nie tylko zwierzęta, ale także ich zwyczaje oraz poszerzy zasób słów oraz zapozna się z konstrukcją zdań. Można zabrać ją wszędzie ze sobą, a dzięki wygodnej pętelce można ją przymocować w wybranym miejscu.

Funkcje zabawki:
- miękka, materiałowa książeczka,
- 8-stronna,
- ma zabawne, wystające z książeczki i zachęcające do dotykania ogonki, ułatwiające przekładanie kartek najmłodszym maluchom,
- produkt certyfikowany dla najmłodszych, można używać od dnia narodzin,
- wykonana z szeleszczącego materiału,
- posiada pętelkę ułatwiającą zawieszenie w wybranym miejscu: do wózka, łóżeczk, nosidełka czy maty,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Wielkość zabawki: ok. 23x3x13 cm
Numer katalogowy: 80457
Zabawki - Numer handlowy: 17013

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Jolly Baby Książeczka Dinozaury 80457?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Jolly Baby Książeczka Dinozaury 80457 możesz kupić za 37.00 zł. Cena Jolly Baby Książeczka Dinozaury 80457 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 37.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Jolly Baby Książeczka Dinozaury 80457?
Najniższy koszt przesyłki dla Jolly Baby Książeczka Dinozaury 80457 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Jolly Baby Książeczka Dinozaury 80457 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Jolly Baby Książeczka Dinozaury 80457?
Dinozaury to miękka książeczka z zabawnymi ogonkami, dzięki której maluch zapozna się z prehistorycznymi stworzeniami. Posiada szeleszczące strony, a wystające ogonki zachęcają do dotykania i ułatwiają przekręcanie stron najmłodszym dzieciom. Czytadełko ma 8 stron, a na każdej z nich jest inny dinozaur wraz ze swoją nazwą w j. polskim.
Zabawki - Numer handlowy: 17013Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator