Interaktywny statek piracki - rymowanki w j. polskim - Opis produktu

Wspaniały interaktywny statek piracki, który zapewni każdemu dziecku wiele godzin fascynującej zabawy. Zabawka jest pełna ciekawych niespodzianek, ekscytujących światełek i wypełniona dźwiękami prawie w każdym miejscu. Dumel Discovery w nowej wersji tego produktu postanowił dodatkowo wzmocnić walory edukacyjne produktu. Dlatego oprócz poprzednich funkcji, po ponownym naciśnięciu funkcyjnego przycisku dziecko usłyszy rymowankę w języku polskim. Każdy z wierszyków uczy malucha czegoś nowego. Przenosi dziecko w świat wyobraźni, opowiadając historie o piratach, skarbach i inne morskie opowieści. Na uznanie zasługuje fakt wprowadzenia niezwykłego podkładu muzycznego - melodii żeglarskich. Szanty to łatwo wpadające w ucho melodie, które z pewnością spodobają się dziecku i będzie mogło je nucić lub śpiewać samodzielnie.
Ster statku, miejsca dla piratów, lina, skrzynia, myszka, armata to jedne z najciekawszych przycisków funkcyjnych skrywających m.in.:
- realistyczne dźwięki, które można usłyszeć na statku,
- rymowankę w języku polskim informującą o różnych ciekawostkach z życia piratów oraz obsługi statku,
- a także znane melodie żeglarskie zsynchronizowane z migającymi światełkami.

Pokład statku jest rozkładany, dzięki czemu dziecko może w środku znaleźć prawdziwy piracki skarb i dodatkowe miejsca z atrakcjami dźwiękowymi, a także zapoznać się ze zwyczajami panującymi na statku.
Zabawka posiada małe kółeczka, dzięki czemu łatwo ją przesuwać. Z przodu statku znajdziemy również miejsce do przymocowania sznureczka, dzięki czemu dziecko będzie mogło ciągnąć go za sobą po całym mieszkaniu. Wspaniale wspomaga to zabawę dziecka i działa na rozwój wyobraźni, ponieważ można bawić się na większej przestrzeni "pływając" dużym statkiem po całej podłodze.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola,
 
ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca.
Długość statku 40 cm.
Wymiary opakowania (karton z okienkiem): ok. 42x21x27cm
W zestawie znajdują się 2 baterie AA x 1.5V (LR6)
Nr katalogowy: 38075

Zabawki - Numer handlowy: 50057

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Interaktywny statek piracki - rymowanki w j. polskim?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Interaktywny statek piracki - rymowanki w j. polskim możesz kupić za 165.00 zł. Cena Interaktywny statek piracki - rymowanki w j. polskim jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 165.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Interaktywny statek piracki - rymowanki w j. polskim?
Najniższy koszt przesyłki dla Interaktywny statek piracki - rymowanki w j. polskim wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Interaktywny statek piracki - rymowanki w j. polskim jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Interaktywny statek piracki - rymowanki w j. polskim?
Wspaniały statek piracki, z rymowankami w j. polskim oraz melodiami żeglarskimi. Zabawka jest pełna ciekawych niespodzianek, ekscytujących światełek i wypełniona dźwiękami prawie w każdym miejscu. Wpływa na rozwój zmysłów i wyobraźnię dziecka poprzez muzykę i opowieści o piratach.
Zabawki - Numer handlowy: 50057Opinie klientów

  • Ocena:5

    Ocena 5

    Dodano:

    Świetna rzecz. Od tygodnia Bartuś nie bawi sie niczym innym jak wróci z przedszkola. Melodie z szant są świetne. Zaczeliśmy nawet śpiewać :)

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator