Tiny Smarts - grzechotka Słonecznik - Opis produktu

Tiny Smarts Słonecznik to nowa edukacyjna propozycja z kolekcji zabawek i zawieszek Tiny Love. Ta zabawna grzechotka z szeleszczącymi promyczkami zachęci dziecko do samodzielnej zabawy. Bogata kolorystyka i różnorodność faktur oraz elementy dźwiękowe pomagają dziecku w prawidłowym rozwoju oraz rozbudzają jego ciekawość.
Rączka grzechotki posiada odpowiedni kształt i wielkość dostosowaną do małej rączki. Słonecznik ma zabawną, uśmiechniętą buzię. Wszystkie elementy zabawki wykonane są dokładnie, trwale i estetycznie.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia.
Wymiary grzechotki: ok. 12 cm.
Nr katalogowy: TL11054000

Zabawki - Numer handlowy: 48126

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Tiny Smarts - grzechotka Słonecznik?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Tiny Smarts - grzechotka Słonecznik możesz kupić za 18.00 zł. Cena Tiny Smarts - grzechotka Słonecznik jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 18.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Tiny Smarts - grzechotka Słonecznik?
Najniższy koszt przesyłki dla Tiny Smarts - grzechotka Słonecznik wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Tiny Smarts - grzechotka Słonecznik jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Tiny Smarts - grzechotka Słonecznik?
Słonecznik to zabawna grzechotka z szeleszczącymi promyczkami, która zachęca dziecko do samodzielnej zabawy. Kwiatuszek posiada odpowiednią kształtem i wielkością rączkę, przystosowaną do dłoni dziecka.
Zabawki - Numer handlowy: 48126Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator