Poszewka na fasolkę - Opis produktu

Dodatkowa poszewka do fasolki pozwoli jeszcze łatwiej utrzymać poduszkę w czystości! A także pozwoli zmieniać kolor i motyw, a zmieniające się wzory z pewnością zainteresują Twoje, ciekawe świata Maleństwo. Uszyta jest z delikatnej bawełny dostępnej w atrakcyjnych kolorach i deseniach.

Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości, bezpiecznych (bo posiadających certyfikat Oeko-Tex Standard) tkanin masz pewność, że nawet po wielokrotnym praniu poszewka nie zmechaci się, długo pozostając jak nowa, a barwniki użyte w procesie produkcji nie tylko nie wyblakną, ale przede wszystkim są całkowicie bezpiecznie tak dla Ciebie, jak i twojego maleństwa.

Produkt dostępny w różnych wzorach:
  • śliwkowe kwiatko-kropy
  • niebiesko-brązowe kropki
  • różowo-brązowe kropki

Akcesoria - Numer handlowy: 52109/1

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Poszewka na fasolkę?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Poszewka na fasolkę możesz kupić za 29.00 zł. Cena Poszewka na fasolkę jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 29.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Poszewka na fasolkę?
Najniższy koszt przesyłki dla Poszewka na fasolkę wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Poszewka na fasolkę jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Poszewka na fasolkę?
Dodatkowa poszewka do fasolki pozwoli jeszcze łatwiej utrzymać poduszkę w czystości!
Akcesoria - Numer handlowy: 52109/1Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator