Nauka kolorów z królikiem w j. polskim LC27328 - Opis produktu

Bajecznie kolorowy, pełen różnych faktur króliczek z nauką kolorów zainteresuje dziecko i będzie stymulować jego zmysły. Ta świecąca, mięciutka przytulanka zajmie dziecko zabawą w dzień i utuli do snu wieczorem.
Przycisk na łapce królika po naciśnięciu uruchamia powitanie w czterech językach: po polsku, hiszpańsku, rosyjsku i angielsku. Kolorowe uszy królika to za każdym razem inna niespodzianka pozwalająca na zabawę i naukę nowych rzeczy. Dzięki przyciskaniu każdego z nich dziecko będzie ćwiczyć zdolności manualne oraz zręczność.
Po włączeniu, możemy zdecydować w jakim języku będzie się komunikować zabawka, a następnie zatwierdzić wybór przyciskając guziczek na łapce. W trybie dziennym, gdy królik zachichocze rozpoczynamy naukę kolorów. Kiedy nadejdzie wieczór i królik już będzie zmęczony tak samo jak maluszek możemy przełączyć go na tryb nocny, kiedy to usłyszymy ziewnięcie i melodię kołysanki. Podczas słuchania melodii brzuszek króliczka świeci się zmieniając kilkakrotnie barwy. Natomiast podczas nauki pokazuje właściwy kolor, z którym dziecko ma się zapoznać.
Jak tylko maluch dowie się, gdzie nacisnąć, aby króliczek Sonny mówił i rozbłysnął blaskiem światełek rozwinie swoje umiejętności w zakresie koordynacji oraz komunikacji i zapamiętywania poprzez łączenie obrazów ze słowami.

Funkcje zabawki:
- nauka kolorów oraz języków,
- świecący w wielu kolorach brzuszek,
- kojąca melodia na noc oraz wesoła melodia do zabawy w ciągu dnia,
- kolorowe uszka, po naciśnięciu każdego usłyszymy inną melodię lub wypowiedź w różnych językach,
- po naciśnięciu na rączkę króliczka usłyszymy wesołe przywitanie w różnych językach,
- zróżnicowane faktury oraz intensywne, kontrastujące kolory i wzory,
- pluszowa przytulanka.

Firma Lamaze w oparciu o filozofię zdrowego rodzicielstwa stworzyła kompleksowy system miękkich zabawek. Najważniejsze dla rodziców, to zapewnienie dzieciom zdrowia, szczęścia i bezpieczeństwa. Zabawki zostały zaprojektowane we współpracy z ekspertami ds. rozwoju dzieci. Mają one za zadanie angażować dziecko w odkrywanie świata, jednocześnie dając dużo radości, a rodzicom zapewnić chwile spokoju. Kolorowe zapisy informują o przeznaczeniu zabawki w zależności od wieku dziecka i jego umiejętności rozwojowych. Co najważniejsze, wszystkie produkty Lamaze spełniają lub przekraczają wymogi określone w przepisach tak, aby jak najlepiej zapewnić bezpieczeństwo dziecku. Zabawki te mogą towarzyszyć dziecku już od pierwszego dnia narodzin aż do wczesnych lat przedszkolnych pokazując dziecku ciekawą ścieżkę zabawy, stymulując ich rozwój i ucząc je nowych umiejętności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość zabawki: ok. 30cm
Wielkość opakowania: 25x27,5x12cm
Zabawka wymaga 3 baterii AAA. Załączono baterie testowe.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 9 miesiąca życia.
Nr katalogowy: LC27328

Zabawki - Numer handlowy: 87062

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator