Zawieszka Szop Rylie LC27566 - Opis produktu

Szop Rylie to największy spryciarz. Dzięki uchwytowi bardzo łatwo przymocować go w wybranym miejscu lub zabrać ze sobą na spacer. Po ściśnięciu ogonka szopa usłyszymy śmieszny dźwięk piszczka. Natomiast chwycenie za nóżki lub uszka spowoduje, że usłyszymy szeleszczący efekt. Rylie w łapce trzyma czerwone jabłuszko - elastyczny gryzak. Ma ciekawe materiały, aż 8 różnych tekstur do odkrycia oraz kontrastujące wzory.

Funkcje produktu:
- zabawnie piszczy po naciścięciu ogonka,
- elastyczne jabłko pełni funkcję gryzaka,
- jasne, intensywne kolory stymulujące zmysł wzroku,
- różne struktury materiałów do odkrycia poprzez dotyk,
- interesujące wzory tkanin skupiajace uwagę,
- zabawna grzywa z satynowymi wstążeczkami,
- szeleszczące nóżki,
- kontrastowe biało-czarne wzory.

Piękne, żywe kolory i wzory, ciekawa faktura materiału, szeleszczące elementy zachęcą Twoje dziecko do zabawy, pobudzając jego zmysł dotyku, słuchu i wzroku.

Wygodny uchwyt umieszczony w zabawce pozwoli na zabranie jej wszędzie ze sobą i umieszczenie w dowolnie wybranym przez nas miejscu: wózek, łóżeczko, nosidełko-fotelik samochodowy, jak również zamiennie do maty edukacyjnej.

Firma Lamaze w oparciu o filozofię zdrowego rodzicielstwa stworzyła kompleksowy system miękkich zabawek. Najważniejsze dla rodziców, to zapewnienie dzieciom zdrowia, szczęścia i bezpieczeństwa. Zabawki zostały zaprojektowane we współpracy z ekspertami ds. rozwoju dzieci. Mają one za zadanie angażować dziecko w odkrywanie świata, jednocześnie dając dużo radości, a rodzicom zapewnić chwile spokoju. Kolorowe zapisy informują o przeznaczeniu zabawki w zależności od wieku dziecka i jego umiejętności rozwojowych. Co najważniejsze, wszystkie produkty Lamaze spełniają lub przekraczają wymogi określone w przepisach tak, aby jak najlepiej zapewnić bezpieczeństwo dziecku. Zabawki te mogą towarzyszyć dziecku już od pierwszego dnia narodzin aż do wczesnych lat przedszkolnych pokazując dziecku ciekawą ścieżkę zabawy, stymulując ich rozwój i ucząc je nowych umiejętności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość zabawki: ok. 27cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Nr katalogowy: LC27566

Zabawki - Numer handlowy: 87069

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zawieszka Szop Rylie LC27566?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zawieszka Szop Rylie LC27566 możesz kupić za 45.00 zł. Cena Zawieszka Szop Rylie LC27566 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 45.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zawieszka Szop Rylie LC27566?
Najniższy koszt przesyłki dla Zawieszka Szop Rylie LC27566 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zawieszka Szop Rylie LC27566 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zawieszka Szop Rylie LC27566?
Zobacz jaki zabawny odgłos wydaje Rylie przyciskając piszczek na jego ogonie. Szop ma szleszczące uszka i nóżki, elastyczny gryzak - jabłuszko, różne struktury materiałów i kontrastujące wzory.
Zabawki - Numer handlowy: 87069Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator