Zawieszka gryzak zwierzątka LC27004 - Opis produktu

Zawieszka gryzak zwierzątka marki Lamaze z 4 barwnymi elementami to lekka i łatwa do trzymania zabawka, idealna dla dzieci w pierwszych miesiącach życia. Zabawka składa się z 4 owalnych zawieszek o różnych funkcjach, z których każda posiada zwierzątko:
- słoń z bezpiecznym lusterkiem,
- krokodyl z grzechotką,
- obrotowy tygrysek,
- elastyczny gryzak z żyrafką.
Intensywne i kontrastujące kolory przyciągają uwagę dziecka. Zabawka stymuluje umiejętności manualne dziecka.
Wygodny uchwyt umieszczony w zabawce pozwoli na zabranie jej wszędzie ze sobą i umieszczenie w dowolnie wybranym przez nas miejscu: wózek, łóżeczko, nosidełko-fotelik samochodowy, jak również zamiennie do maty edukacyjnej.

Firma Lamaze w oparciu o filozofię zdrowego rodzicielstwa stworzyła kompleksowy system miękkich zabawek. Najważniejsze dla rodziców, to zapewnienie dzieciom zdrowia, szczęścia i bezpieczeństwa. Zabawki zostały zaprojektowane we współpracy z ekspertami ds. rozwoju dzieci. Mają one za zadanie angażować dziecko w odkrywanie świata, jednocześnie dając dużo radości, a rodzicom zapewnić chwile spokoju. Kolorowe zapisy informują o przeznaczeniu zabawki w zależności od wieku dziecka i jego umiejętności rozwojowych. Co najważniejsze, wszystkie produkty Lamaze spełniają lub przekraczają wymogi określone w przepisach tak, aby jak najlepiej zapewnić bezpieczeństwo dziecku. Zabawki te mogą towarzyszyć dziecku już od pierwszego dnia narodzin aż do wczesnych lat przedszkolnych pokazując dziecku ciekawą ścieżkę zabawy, stymulując ich rozwój i ucząc je nowych umiejętności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary opakowania: 17x 1,5x2cm, wielkość owalnego gryzaka ok. 8cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Nr katalogowy: LC27004

Zabawki - Numer handlowy: 87081

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zawieszka gryzak zwierzątka LC27004?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zawieszka gryzak zwierzątka LC27004 możesz kupić za 18.00 zł. Cena Zawieszka gryzak zwierzątka LC27004 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 18.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zawieszka gryzak zwierzątka LC27004?
Najniższy koszt przesyłki dla Zawieszka gryzak zwierzątka LC27004 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zawieszka gryzak zwierzątka LC27004 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zawieszka gryzak zwierzątka LC27004?
Zawieszka gryzak marki Lamaze z 4 postaciami zwierząt to lekka i łatwa do trzymania zabawka, idealna dla dzieci w pierwszych miesiącach życia. Zabawka składa się z 4 owalnych zawieszek-gryazaków o różnych funkcjach m.in lusterko i grzechotka.
Zabawki - Numer handlowy: 87081Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator