Książeczka interaktywna - dwustronna Mała Księżniczka - Opis produktu

Ta dwustronna książeczka z serii Mała Księżniczka została odpowiednio zaprojektowana, by wpływać na rozwój inteligencji emocjonalnej maleństwa już od pierwszych dni życia.
W tym czasie wzrok dziecka przyciągają ostre, kontrastowe i wyraziste kolory, takie jak: czerń, biel i różowy, które znajdują się po jednej stronie książeczki.
Wielobarwna, druga strona zawiera ruchome i szeleszczące fragmenty stymulujące wyobraźnię i kreatywność maleństwa. Jest przeznaczona dla nieco starszych dzieci, które zachęcone interaktywnymi elementami są w stanie samodzielnie podnieść główkę.
Dodatkową zaletą książeczki jest możliwość zamocowania jej w łóżeczku (wtedy pełni dodatkową role ochraniacza) do wózka bądź też ustawienia na podłodze.

Wymiary opakowania: 34x4x18cm, dł. książeczki ok. 105cm, x szer. 17cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6m.
Numer katalogowy: TL1601300430R
Zabawki - Numer handlowy: 48173

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Książeczka interaktywna - dwustronna Mała Księżniczka?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Książeczka interaktywna - dwustronna Mała Księżniczka możesz kupić za 46.00 zł. Cena Książeczka interaktywna - dwustronna Mała Księżniczka jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 46.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Książeczka interaktywna - dwustronna Mała Księżniczka?
Najniższy koszt przesyłki dla Książeczka interaktywna - dwustronna Mała Księżniczka wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Książeczka interaktywna - dwustronna Mała Księżniczka jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Książeczka interaktywna - dwustronna Mała Księżniczka?
Ta dwustronna książeczka z serii Mała Księżniczka została odpowiednio zaprojektowana, by wpływać na rozwój inteligencji emocjonalnej maleństwa już od pierwszych dni życia
Zabawki - Numer handlowy: 48173Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator