Pluszowa Piłeczka Piesek 25026 oU - Opis produktu

Duża, cudownie miękka pluszowa piłeczka w z obrazkiem pieska. Idealna zabawka dla najmłodszych dzieci - bezpieczna. Posiada wiele uwielbianych przez nie satynowych wstążeczek - metek Taggies, które je zaciekawią i zachęcą do odkryć. Aż szkoda będzie ją wypuścić z rączek! Ale warto rzucać, łapać i kopać poprawiając ogólną sprawność i refleks dziecka. Dodatkową niespodzianką jest dzwoneczek w środku, który dziecko usłyszy, kiedy piłeczka będzie w ruchu.

Prawdziwą atrakcją są satynowe wstążeczki - metki Taggies, które są bezpieczne dla dziecka już od dnia narodzin.
Kochane przez dzieci. Zaprojektowane przez Mamy.
Ogólnie wiadomo, że najmłodsze dzieci czują się spokojne, bezpieczne i radosne dotykając oraz przytulając się do mamy lub ulubionej zabawki. Małe, satynowe wstążeczki Taggies zaciekawiają dziecko zachęcając do głaskania oraz poznawania kolorów, wzorów i struktur.
Dzieci wprost uwielbiają je dotykać!

Bawiąc się, maluchy badają je poprzez wkładanie i wyjmowanie paluszków do środka zawiniętej wstążeczki stymulując w ten sposób koordynację wzrokowo-ruchową. Dzieci także dokładnie się im przyglądają analizując proste graficzne rysunki i przytulają je, ponieważ działają one na ich wyobraźnię. Wykonując te czynności maluchy uspokajają się i czują się bezpiecznie.

Średnica zabawki: ok.20cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Powierzchnię zabawki można umyć zimną wodą z delikatnym mydłem i wysuszyć suszarką.
Nr katalogowy: TAG25026

Zabawki - Numer handlowy: 66208

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Pluszowa Piłeczka Piesek 25026 oU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Pluszowa Piłeczka Piesek 25026 oU możesz kupić za 61.00 zł. Cena Pluszowa Piłeczka Piesek 25026 oU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 61.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Pluszowa Piłeczka Piesek 25026 oU?
Najniższy koszt przesyłki dla Pluszowa Piłeczka Piesek 25026 oU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Pluszowa Piłeczka Piesek 25026 oU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Pluszowa Piłeczka Piesek 25026 oU?
Pluszowa piłeczka Piesek idealna zabawka dla najmłodszych dzieci, bezpieczna z dzwoneczkiem w środku oraz wieloma Taggies. Ciekawa i pomocna w ćwiczeniach.
Zabawki - Numer handlowy: 66208Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator