Zawieszka trójkąt literki 9140 OU - Opis produktu

Cudownie miękka pluszowa zawieszka w kształcie trójkąta. W delikatnych pastelowych kolorach z literkami.
Idealna zabawka dla najmłodszych dzieci - bezpieczna. Posiada 5 uwielbianych przez nie satynowych wstążeczek - metek Taggies, które je zaciekawią i zachęcą do odkryć. Dzięki wygodnemu uchwytowi można ją zabrać na każdy spacer, bez obawy, że się zgubi.
Dodatkową niespodzianką jest piszczek w środku, którego zabawne piszczenie usłyszy dziecko po przyciśnięciu lub ściśnięciu trójkąta przez dziecko.

Prawdziwą atrakcją są satynowe wstążeczki - metki Taggies, które są bezpieczne dla dziecka już od dnia narodzin.
Kochane przez dzieci. Zaprojektowane przez Mamy.
Ogólnie wiadomo, że najmłodsze dzieci czują się spokojne, bezpieczne i radosne dotykając oraz przytulając się do mamy lub ulubionej zabawki. Małe, satynowe wstążeczki Taggies zaciekawiają dziecko zachęcając do głaskania oraz poznawania kolorów, wzorów i struktur.
Dzieci wprost uwielbiają je dotykać!

Bawiąc się, maluchy badają je poprzez wkładanie i wyjmowanie paluszków do środka zawiniętej wstążeczki stymulując w ten sposób koordynację wzrokowo-ruchową. Dzieci także dokładnie się im przyglądają analizując proste graficzne rysunki i przytulają je, ponieważ działają one na ich wyobraźnię. Wykonując te czynności maluchy uspokajają się i czują się bezpiecznie.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: TAG9140

Zabawki - Numer handlowy: 66258/4

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zawieszka trójkąt literki 9140 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zawieszka trójkąt literki 9140 OU możesz kupić za 15.00 zł. Cena Zawieszka trójkąt literki 9140 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 15.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zawieszka trójkąt literki 9140 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Zawieszka trójkąt literki 9140 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zawieszka trójkąt literki 9140 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zawieszka trójkąt literki 9140 OU?
Cudownie miękka pluszowa zawieszka z piszczkiem w kształcie trójkąta. Bezpieczna, posiada 5 metek Taggies, które zaciekawią dziecko i zachęcą je do odkryć.
Zabawki - Numer handlowy: 66258/4Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator