Pluszowy Wesoły Potworek 25031 OU - Opis produktu

Nie tak straszny niebieski potwór, który śmieje się wesoło. Może być cudowną przytulanką, która stanie się strażnikiem dobrego snu, jak również śmieszną piłeczką. Idealna zabawka dla dzieci - bezpieczna, część zabawki wypełniona drobnymi kuleczkami. Nowoczesne wzornictwo sprawia, że ​​to wspaniały prezent dla najmłodszych. Posiada wiele uwielbianych przez nie satynowych wstążeczek - metek Taggies, które je zaciekawią i zachęcą do odkryć. Aż szkoda będzie ją wypuścić z rączek! Ale warto rzucać, łapać i kopać poprawiając ogólną sprawność i refleks dziecka.

Prawdziwą atrakcją są satynowe wstążeczki - metki Taggies, które są bezpieczne dla dziecka już od dnia narodzin.
Kochane przez dzieci. Zaprojektowane przez Mamy.
Ogólnie wiadomo, że najmłodsze dzieci czują się spokojne, bezpieczne i radosne dotykając oraz przytulając się do mamy lub ulubionej zabawki. Małe, satynowe wstążeczki Taggies zaciekawiają dziecko zachęcając do głaskania oraz poznawania kolorów, wzorów i struktur.
Dzieci wprost uwielbiają je dotykać!

Bawiąc się, maluchy badają je poprzez wkładanie i wyjmowanie paluszków do środka zawiniętej wstążeczki stymulując w ten sposób koordynację wzrokowo-ruchową. Dzieci także dokładnie się im przyglądają analizując proste graficzne rysunki i przytulają je, ponieważ działają one na ich wyobraźnię. Wykonując te czynności maluchy uspokajają się i czują się bezpiecznie.

Wielkość zabawki: ok.18cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Powierzchnię zabawki można umyć zimną wodą z delikatnym mydłem i wysuszyć suszarką.
Nr katalogowy: TAG25031

Zabawki - Numer handlowy: 66215

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Pluszowy Wesoły Potworek 25031 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Pluszowy Wesoły Potworek 25031 OU możesz kupić za 30.00 zł. Cena Pluszowy Wesoły Potworek 25031 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 30.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Pluszowy Wesoły Potworek 25031 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Pluszowy Wesoły Potworek 25031 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Pluszowy Wesoły Potworek 25031 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Pluszowy Wesoły Potworek 25031 OU?
Pluszowy Wesoły Potworek może być cudowną przytulanką, która stanie się strażnikiem dobrego snu, jak również śmieszną piłeczką. Nowoczesne wzornictwo sprawia, że ​​to wspaniały prezent dla najmłodszych.
Zabawki - Numer handlowy: 66215Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator