Zawieszka papuga 25186 OU - Opis produktu

Cudowna zabawka stymulująca zmysły dziecka, interesująca dla uszu, oczu i rączek! Dziecko po potrząśnięciu mięciutką postacią ptaszka usłyszy zabawne dźwięki.
Wyraziste kolory i niesamowite metki - Taggies zachęcają maluszka do zabawy i odkrywania zróżnicowanych powierzchni materiałów poprzez zmysł dotyku. Wysokiej jakości materiały są delikatne i miękkie. Dodatkową atrakcją jest elastyczny gryzaczek w kształcie gałązki z listkami, łatwy do uchwycenia i wspaniały do złagodzenia bólu podczas ząbkowania.
Wesołe, kolorowe zabawki pluszowe dzięki specjalnemu plastikowemu uchwytowi, który może również służyć jako gryzaczek, można wszędzie zabrać ze sobą. Zabawkę z łatwością przyczepisz do wózka, nosidełka lub w innym wybranym miejscu.

Prawdziwą atrakcją są satynowe wstążeczki - metki Taggies, które są bezpieczne dla dziecka już od dnia narodzin.
Kochane przez dzieci. Zaprojektowane przez Mamy.
Ogólnie wiadomo, że najmłodsze dzieci czują się spokojne, bezpieczne i radosne dotykając oraz przytulając się do mamy lub ulubionej zabawki. Małe, satynowe wstążeczki Taggies zaciekawiają dziecko zachęcając do głaskania oraz poznawania kolorów, wzorów i struktur.
Dzieci wprost uwielbiają je dotykać!

Bawiąc się, maluchy badają je poprzez wkładanie i wyjmowanie paluszków do środka zawiniętej wstążeczki stymulując w ten sposób koordynację wzrokowo-ruchową. Dzieci także dokładnie się im przyglądają analizując proste graficzne rysunki i przytulają je, ponieważ działają one na ich wyobraźnię. Wykonując te czynności maluchy uspokajają się i czują się bezpiecznie.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki: ok. 28cm (z uchwytem).
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: TAG25186

Zabawki - Numer handlowy: 66326

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zawieszka papuga 25186 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zawieszka papuga 25186 OU możesz kupić za 33.00 zł. Cena Zawieszka papuga 25186 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 33.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zawieszka papuga 25186 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Zawieszka papuga 25186 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zawieszka papuga 25186 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zawieszka papuga 25186 OU?
Cudowna pluszowa zabawka z metkami stymulująca zmysły dziecka, interesująca dla uszu, oczu i rączek! Dziecko po potrząśnięciu mięciutką postacią ptaszka usłyszy zabawne dźwięki. Wysoką jakość zapewnia marka Taggies.
Zabawki - Numer handlowy: 25186Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator