Zawieszka papuga 25186 OU - Opis produktu

Cudowna zabawka stymulująca zmysły dziecka, interesująca dla uszu, oczu i rączek! Dziecko po potrząśnięciu mięciutką postacią ptaszka usłyszy zabawne dźwięki.
Wyraziste kolory i niesamowite metki - Taggies zachęcają maluszka do zabawy i odkrywania zróżnicowanych powierzchni materiałów poprzez zmysł dotyku. Wysokiej jakości materiały są delikatne i miękkie. Dodatkową atrakcją jest elastyczny gryzaczek w kształcie gałązki z listkami, łatwy do uchwycenia i wspaniały do złagodzenia bólu podczas ząbkowania.
Wesołe, kolorowe zabawki pluszowe dzięki specjalnemu plastikowemu uchwytowi, który może również służyć jako gryzaczek, można wszędzie zabrać ze sobą. Zabawkę z łatwością przyczepisz do wózka, nosidełka lub w innym wybranym miejscu.

Prawdziwą atrakcją są satynowe wstążeczki - metki Taggies, które są bezpieczne dla dziecka już od dnia narodzin.
Kochane przez dzieci. Zaprojektowane przez Mamy.
Ogólnie wiadomo, że najmłodsze dzieci czują się spokojne, bezpieczne i radosne dotykając oraz przytulając się do mamy lub ulubionej zabawki. Małe, satynowe wstążeczki Taggies zaciekawiają dziecko zachęcając do głaskania oraz poznawania kolorów, wzorów i struktur.
Dzieci wprost uwielbiają je dotykać!

Bawiąc się, maluchy badają je poprzez wkładanie i wyjmowanie paluszków do środka zawiniętej wstążeczki stymulując w ten sposób koordynację wzrokowo-ruchową. Dzieci także dokładnie się im przyglądają analizując proste graficzne rysunki i przytulają je, ponieważ działają one na ich wyobraźnię. Wykonując te czynności maluchy uspokajają się i czują się bezpiecznie.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki: ok. 28cm (z uchwytem).
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: TAG25186

Zabawki - Numer handlowy: 66326

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator