Pluszowy Gryzak Piesek 25025 OU - Opis produktu

Śliczny piesek - grzechotka to największy przyjaciel malucha, który czeka i jest gotowy do zabawy! Potrząśnij nim, a usłyszysz grzechoczący dźwięk koralików w środku. Zabawka jest mięciutka i bezpieczna. Nie ma obawy, że dziecko się uderzy i zrobi sobie krzywdę. Wspaniała zabawka zarówno w podroży, jak i w domu ponieważ posiada Taggies.

Prawdziwą atrakcją są satynowe wstążeczki - metki Taggies, które są bezpieczne dla dziecka już od dnia narodzin.
Kochane przez dzieci. Zaprojektowane przez Mamy.
Ogólnie wiadomo, że najmłodsze dzieci czują się spokojne, bezpieczne i radosne dotykając oraz przytulając się do mamy lub ulubionej zabawki. Małe, satynowe wstążeczki Taggies zaciekawiają dziecko zachęcając do głaskania oraz poznawania kolorów, wzorów i struktur.
Dzieci wprost uwielbiają je dotykać!

Bawiąc się, maluchy badają je poprzez wkładanie i wyjmowanie paluszków do środka zawiniętej wstążeczki stymulując w ten sposób koordynację wzrokowo-ruchową. Dzieci także dokładnie się im przyglądają analizując proste graficzne rysunki i przytulają je, ponieważ działają one na ich wyobraźnię. Wykonując te czynności maluchy uspokajają się i czują się bezpiecznie.

Wielkość zabawki: ok.13cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Powierzchnię zabawki można umyć zimną wodą z delikatnym mydłem i wysuszyć suszarką.
Nr katalogowy: TAG25025

Zabawki - Numer handlowy: 66211

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Pluszowy Gryzak Piesek 25025 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Pluszowy Gryzak Piesek 25025 OU możesz kupić za 24.00 zł. Cena Pluszowy Gryzak Piesek 25025 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 24.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Pluszowy Gryzak Piesek 25025 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Pluszowy Gryzak Piesek 25025 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Pluszowy Gryzak Piesek 25025 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Pluszowy Gryzak Piesek 25025 OU?
Śliczny piesek - grzechotka to największy przyjaciel malucha, który czeka i jest gotowy do zabawy! Potrząśnij nim, a usłyszysz grzechoczący dźwięk koralików w środku.
Zabawki - Numer handlowy: 66211Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator